תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » קנוניקל תשחרר עד סוף החודש גרסה שמישה יותר של אובונטו לטלפונים חכמים

קנוניקל תשחרר עד סוף החודש גרסה שמישה יותר של אובונטו לטלפונים חכמים

החברה הציבה לעצמה מספר מטרות להשגה עד סוף החודש, בהן קבלת והוצאת שיחות ומסרונים, גלישה ב-Wi-Fi או בחיבור דור שלישי ואפשרות להוסיף, לערוך ולמחוק אנשי קשר ●עם זאת, בקנוניקל ציינו ש-"עוד הרבה דברים אחרים יהיו חסרים, למשל היכולת למצוא ולהתקין יישומים חדשים, חומרה שלא עובדת בחלק מדגמי הייחוס והרבה מאוד תכונות שלא עובדות ביישומים קיימים"

מאת 12 במאי 2013, 11:21 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

גרסת המפתחים של Ubuntu for Phones, מערכת ההפעלה לטלפונים חכמים מבוססת הלינוקס (Linux) של קנוניקל (Canonical), לא הייתה שמישה במיוחד ולא הציעה הרבה, אולם המצב יכול להשתנות עוד לפני סוף החודש הנוכחי. ריק ספנסר, סגן נשיא להנדסת אובונטו (Ubuntu) בחברה, הציב לצוות שלו מטרה להגיע למצב בו עד סוף החודש הם יוכלו להתקין גרסה שמישה יותר של המערכת, שתאפשר להם להשתמש בה ביום יום.

המטרה היא לזרז את לוח הזמנים של מערכת ההפעלה, שרוצה להתחרות, בין השאר, באנדרואיד (Android) ובחלונות פון (Windows Phone).

בפוסט שפרסם בבלוג שלו הציב ספנסר מספר מטרות אותן צריך להציג הצוות לפני סוף החודש כדי להוביל למצב הזה: קבלת והוצאת שיחות ומסרונים; גלישה באינטרנט תוך שימוש ב-Wi-Fi או בחיבור דור שלישי ומעבר חלק ביניהם, לפי הצורך; אפשרות להוסיף, לערוך ולמחוק אנשי קשר; שמירה על הנתונים גם אחרי איפוס מערכת ההפעלה, לדוגמה בעת התקנת גרסה חדשה ומעודכנת יותר; ושימוש בחיישן הקרבה של הטלפון כדי לעמעם את המסך בזמן שמשוחחים בטלפון כשהוא מוצב בקרבת פני הדובר.

"כמובן שעוד הרבה דברים אחרים יהיו חסרים", כתב. "למשל, היכולת למצוא ולהתקין יישומים חדשים, חומרה שלא עובדת בחלק מדגמי הייחוס והרבה מאוד תכונות שלא עובדות ביישומים קיימים. אולם, לפחות חלקנו נוכל להתחיל לבדוק אותה בשימוש יום יומי".

קנוניקל תשחרר עד סוף החודש גרסה שמישה יותר של אובונטו לטלפונים חכמים Reviewed by on . גרסת המפתחים של Ubuntu for Phones, מערכת ההפעלה לטלפונים חכמים מבוססת הלינוקס (Linux) של קנוניקל (Canonical), לא הייתה שמישה במיוחד ולא הציעה הרבה, אולם המצב יכ גרסת המפתחים של Ubuntu for Phones, מערכת ההפעלה לטלפונים חכמים מבוססת הלינוקס (Linux) של קנוניקל (Canonical), לא הייתה שמישה במיוחד ולא הציעה הרבה, אולם המצב יכ Rating:

הגיבו