תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אינטרנט » מיקרוסופט תפסיק להציע את מסנג'ר בתחילת השנה הבאה

מיקרוסופט תפסיק להציע את מסנג'ר בתחילת השנה הבאה

החברה החליטה לשלב את מסנג'ר בסקייפ מוקדם מהצפוי, והיא תעשה זאת כבר במהלך הרבעון הראשון של 2013 ● בכך מגיע העידן של תוכנת המסרים המיידיים הוותיקה לסופו כתוכנה עצמאית

מאת 7 בנובמבר 2012, 12:39 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

סוף עידן המסנג'ר (Messenger): כבר ברבעון הראשון של השנה הבאה מתכוונת מיקרוסופט (Microsoft) להחליף את תוכנת המסרים המיידיים הוותיקה בסקייפ (Skype) – כך עולה מהודעה שפרסמה החברה בבלוג של סקייפ.

בהודעה כתבה מיקרוסופט, כי "נפסיק להציע את מסנג'ר בכל המדינות ברחבי העולם (למעט סין) ברבעון הראשון של 2013". במקומה תוצע לצרכנים פרטיים שמעוניינים במסרים מיידיים תוכנת סקייפ, בעוד שלחברות עסקיות תציע מיקרוסופט את תוכנת Lync. גם תוכנה זו תוחלף בעתיד בסקייפ.

כבר בחודש שעבר פורסמו הערכות, כי סקייפ תחליף בקרוב את מסנג'ר ובגרסאות הבטה החדשות כבר נעשה שימוש בחשבונות Windows Live ID, שאפיינו את מסנג'ר. מההודעה עולה, כי משתמשי התוכנה הוותיקה שיעברו לסקייפ ייהנו לא רק ממסרים מיידיים אלא גם משיחות טלפון ו-ועידות וידיאו, גם עם משתמשי פייסבוק (Facebook).

מיקרוסופט תפסיק להציע את מסנג'ר בתחילת השנה הבאה Reviewed by on . סוף עידן המסנג'ר (Messenger): כבר ברבעון הראשון של השנה הבאה מתכוונת מיקרוסופט (Microsoft) להחליף את תוכנת המסרים המיידיים הוותיקה בסקייפ (Skype) - כך עולה מהוד סוף עידן המסנג'ר (Messenger): כבר ברבעון הראשון של השנה הבאה מתכוונת מיקרוסופט (Microsoft) להחליף את תוכנת המסרים המיידיים הוותיקה בסקייפ (Skype) - כך עולה מהוד Rating:

תגובות (1)

  • Avatar

    יצחק לוינסון

    גם כיום יש אפשרות להתכתב בצ'ט דרך Skype, אז מה חדש?

הגיבו