נשים ומחשבים: אנה בר, סקיילאופס

מדור מיוחד על נשים בתפקידים שונים בתעשייה: מיהן? מה הביא אותן לעולם הטכנולוגיה? והאם הן חושבות שיש בענף אפליה? ● והפעם: אנה בר, ראש צוות אופרציה HubSpot & Salesforce ומנהלת שביעות לקוחות ב-סקיילאופס

אנה בר, ראש צוות אופרציה HubSpot & Salesforce ומנהלת שביעות לקוחות ב-סקיילאופס.

שם: אנה בר

תפקיד: ראש צוות אופרציה HubSpot & Salesforce ומנהלת שביעות לקוחות (CS) בסקיילאופס (Scaleops), חברת RevOps למערכות מידע.

ותק בתפקיד: שלוש שנים. 

השכלה ושירות צבאי: בצבא שירתי במשרד הביטחון ביחידה מסווגת. אני בעלת תואר ראשון במלונאות ותיירות מאוניברסיטת בן גוריון.

משפחה: נשואה + 3.

מה הביא אותך לתחום הטכנולוגיה? עבדתי המון שנים בתחום המלונאות ותיירות – ניהול תשואה ברשת מלונות מאוד גדולה בארץ, ותפקידים יותר טכניים. וראיתי שאני מאוד מתחברת לעבודת Hands on (מערכות שונות ואינטגרציות ביניהן). בתקופת הקורונה עולם התיירות ספג מכה מאוד קשה, אבל לי זה נתן פוש לעשות שינוי שהמון זמן שקלתי לעשות. התחלתי בקורס Jolt, שבזכותו הכרתי את עולם התוכן הזה, וגם זכיתי להכיר את HubSpot ומערכות טכנולוגיות אחרות. משם דבר הוביל לדבר, והכרתי את רוזי פנחסי ונלי נצ'ייב הנהדרות מ-סקיילאופס, שנתנו לי הזדמנות מדהימה כמנהלת לקוחות, מאפיינת ומטמיעה של מערכות CRM, וגם הזדמנות להיות חלק מחברה בתחילת דרכה ולקחת חלק בהתווית האסטרטגיה של החברה.

האם את חושבת שיש אפליה נגד נשים בתעשייה? בארגון שלנו יש דגש על העצמת נשים, רוב ההנהלה הבכירה מורכבת מנשים. אבל אני כן חושבת שיש עדיין מקום לגדול בתעשייה. לדוגמה, ברגע שנשים יפסיקו להתלבט באיזה שלב זה 'תקין' לציין (אם בכלל) שהן אמהות, או מתכננות להיות, אז אפשר להגיד שנהיה במגמת שיפור. 

האם נתקלת אישית באפליה נגדך בתעשייה על רקע היותך אישה? לא יכולה להגיד שנתקלתי.

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים