גאדג'Time: הדור החדש של האוזניות מבית Bowers & Wilkins

הגאדג'ט הוא עדכון לדור קודם של אוזניות קשת עוטפות אוזניים ואלחוטיות, והפעם המוצר זוכה בשינויי עיצוב קלים לנוחות המשתמש, בדרייברים גדולים יותר ובחסימת רעשים אקטיבית רבה יותר

אוזניות Px7 S2 של Bowers & Wilkins.

קשה לי לחשוב על תחום בשוק הצרכני שיותר פעיל מזה של האוזניות למיניהן. אין כמעט שבוע שעובר, אפילו בגבולות המצומצמים מאוד של ישראל, בלי הכרזה על זוג אוזניות חדש או יותר – בתוך האוזן, על אוזן, אלחוטי או לא. החגיגה גדולה, והטווח, האיכויות והמחירים נעים מהכי למטה ועד גבוה לשמיים.

זוג חדש שהצטרף לאחרונה למדפים בארץ נקרא Px7 S2 והוא שייך לחברה בשם Bowers & Wilkins – מותג שעל הסקאלה הרחבה מאוד של היצרניות נמצא קרוב יותר לקצה העליון מאשר לאמצע השוק.

מדובר, לפי הרמז של ה-2 בסוף השם, בעדכון לדור הקודם של האוזניות, שהן אוזניות קשת עוטפות אוזניים אלחוטיות. הדור החדש מציע מבחינת עיצוב שינויים קלים במבנה ובזוויות של הקשת וכריות האוזניות עצמן, כדי להבטיח שהלחץ על הראש יהיה קל יותר, כך שהן יהיו יותר נוחות לשימוש לאורך זמן.

מבחינה טכנולוגית השיפור רב יותר. הן מצוידות בדרייברים גדולים יותר בגודל של 40 מ"מ שמציעים, מעבר לעוצמה, גם איכות קול משופרת, לפי החברה. כן מציעות האוזניות שדרוג משמעותי בהיבט של חסימת רעשים אקטיבית. בכל אחת מהאוזניות יש שלושה מיקרופונים שאמורים לסייע למנגנון הפעיל מבלי לפגוע באיכות השמע.

הסוללה שבאוזניות אמורה לספק עד 30 שעות עבודה, כשהטענה בת 15 דקות אמורה להספיק לשבע שעות האזנה. המחיר, כנרמז לעיל, גבוה, ועומד על 1,690 שקלים.

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים