תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » נשים ומחשבים: ירדן ממרוד, תדיראן
ירדן ממרוד, מנהלת פרויקטי חדשנות, תדיראן. צילום: יח"צ

נשים ומחשבים: ירדן ממרוד, תדיראן

מדור מיוחד על נשים בתפקידים שונים בתעשייה: מיהן? מה הביא אותן לעולם הטכנולוגיה? והאם הן חושבות שיש בענף אפליה? ● הפעם: ירדן ממרוד, מנהלת פרויקטי חדשנות בתדיראן

מאת 26 באוקטובר 2020, 10:43 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

שם: ירדן ממרוד.

תפקיד: מנהלת פרויקטי חדשנות בתדיראן.

ותק בתפקיד: שנתיים.

תפקידים קודמים: מנהלת מדיה חברתית במשרד פרסום, רכזת שיווק.

השכלה/שירות צבאי: תואר ראשון בתקשורת מהמרכז הבינתחומי הרצליה, שירות צבאי כסמב"צית בשייטת 13.

סטטוס משפחתי: רווקה.

מה הביא אותך להיכנס לעולם הטכנולוגיה?
מגיל צעיר הייתה לי זיקה לטכנולוגיה. הייתי יכולה להסתגר שעות בחדר כדי לערוך סרטים ותמונות שהייתי מתעדת, ובסוף מראה לכולם את התוצרים וכולם היו מתרגשים ממה שיצא. למדתי תקשורת במרכז הבינתחומי הרצליה וכבר במהלך הלימודים עבדתי במשרד פרסום אינטראקטיבי במחלקת המדיה החברתית. עם סיום הלימודים, נכנסתי לתדיראן, לשם זכיתי להיכנס בתקופה שבה החברה הקימה חטיבה המרכזת את כל הפעילות של החדשנות כבסיס לפיתוח יכולות טכנולוגיות. ידעתי מיד שהתפקיד הזה מעניין אותי מאוד, שכן זוהי הזדמנות ענקית לפתח מוצרים וטכנולוגיות כחול-לבן, שיהפכו את החיים של הישראלים לנעימים ובריאים יותר. בתחילת עבודתי בתפקיד היו תחומים שנחשפתי אליהם לראשונה, אבל הרגשתי בנוח לקפוץ למים העמוקים ולהעמיק את הידע שלי בתחום שהייתה לי תשוקה אליו. למדתי במרכז הידע לחדשנות בטכניון, במעבדת החדשנות של מיקרוסופט קורס שמרכז את הידע הנדרש למנהלי חדשנות בארגונים, וכיום אני לוקחת חלק בפרויקטים מהפכנים ומורכבים בחברה.
השנה האחרונה רק חידדה עבורי את החשיבות והצורך בלהיות חלק מחברה טכנולוגית יצרנית משמעותית כל כך, שמתרחבת לתחומים שייתנו הרבה אימפקט לסביבה. תדיראן היא חברה משפחתית ושורשית בישראל, שמסתכלת רחוק ודואגת להישאר תמיד עדכנית, כדי להמשיך לספק פתרונות רלוונטיים גם לדורות הבאים.

האם את חושבת שיש אפליה נגד נשים בתעשייה?
לא חוויתי אפליה כלשהי מעצם היותי אישה. נכון שאפשר להגיד שעולם המזגנים הוא ברובו מורכב מגברים, ועדיין בתדיראן ישנן הרבה נשים בתפקידי מפתח. אני מאמינה שזה המון תלוי ביכולות של הפרסונה, ובאופן שבו הוא או היא רואים את עצמם ומתנהלים, וזה נמצא בקשר ישיר עם איך הסובבים יראו אותם. אני מאמינה ורוצה להאמין שבעידן של היום החברה אינה רואה לפניה את המגדר, אלא כישרון, יכולת ומוטיבציה.

האם נתקלת אישית באפליה נגדך בתעשייה על רקע היותך אישה?
כאמור, ענף מיזוג האוויר מאופיין ברובו בגברים, אך דווקא הנשים שעוסקות בתחום מקבלות הרבה מקום לפרגון והתבטאות. אני מרגישה לחלוטין בנוח להביע את דעתי, בידיעה שלנמצאים בחדר חשובה הדעה שלי לא פחות מהדעה של הגברים שנמצאים סביבי. לדעתי זה היה חסר בשוק הזה, וכולי תקווה שזה ילך ויתעצם בענף שלנו, ובכלל בענפים רבים נוספים.

נשים ומחשבים: ירדן ממרוד, תדיראן Reviewed by on . שם: ירדן ממרוד. תפקיד: מנהלת פרויקטי חדשנות בתדיראן. ותק בתפקיד: שנתיים. תפקידים קודמים: מנהלת מדיה חברתית במשרד פרסום, רכזת שיווק. השכלה/שירות צבאי: תואר ראשון שם: ירדן ממרוד. תפקיד: מנהלת פרויקטי חדשנות בתדיראן. ותק בתפקיד: שנתיים. תפקידים קודמים: מנהלת מדיה חברתית במשרד פרסום, רכזת שיווק. השכלה/שירות צבאי: תואר ראשון Rating: 0

תגובות (1)

  • Avatar

    תולעת משי

    ברור שהיא לא תחווה שם אפליה נגד נשים, זה החברה של אבא שלה.

הגיבו