תוכן פרסומי
ראשי » דעות וניתוחים » משבר הקורונה: האם אנשי ההיי-טק יוותרו על נסיעות לחו"ל?
צילום: BigStock

משבר הקורונה: האם אנשי ההיי-טק יוותרו על נסיעות לחו"ל?

סקר אנשים ומחשבים מעלה שלמרות המלצות משרד הבריאות, רבים בענף ינהגו אחרת

מאת 27 בפברואר 2020, 14:37 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

ריבוי מקרי הקורונה והחשש מהתפשטות הנגיף בישראל הביאו את משרד הבריאות להמליץ אמש (ד') לאזרחי המדינה לחשוב שנית האם לבצע נסיעות מתוכננות לחו"ל או לתכנן כאלה. במשרד חוששים שהנגיף נטול החיסון, שעד כה הדביק מספר קטן יחסית של אנשים בישראל, יהפוך למגפה כלל ארצית.

כענף גלובלי, ההיי-טק הוא אחד הענפים הבולטים בנסיעות של עובדיו ומנהליו לחו"ל, אם לא הבולט ביותר. לכן, שאלנו הבוקר (ה'), באנשים ומחשבים, את חברי קבוצת הטלגרם שלנו האם הם מתכוונים להישמע להמלצות משרד הבריאות או לבצע את הנסיעות שלהם כמתוכנן. התוצאות, שאותן אתם יכולים לראות למטה, מעלות שרבים בהיי-טק אולי מכבדים את ההמלצות, אבל יעלו בכל מקרה על המטוס.

משבר הקורונה: האם אנשי ההיי-טק יוותרו על נסיעות לחו"ל? Reviewed by on . ריבוי מקרי הקורונה והחשש מהתפשטות הנגיף בישראל הביאו את משרד הבריאות להמליץ אמש (ד') לאזרחי המדינה לחשוב שנית האם לבצע נסיעות מתוכננות לחו"ל או לתכנן כאלה. במשר ריבוי מקרי הקורונה והחשש מהתפשטות הנגיף בישראל הביאו את משרד הבריאות להמליץ אמש (ד') לאזרחי המדינה לחשוב שנית האם לבצע נסיעות מתוכננות לחו"ל או לתכנן כאלה. במשר Rating: 0

תגובות (1)

  • Avatar

    דורית

    חד משמעית תעבדו מהבית. אין לכם זכות לסכן איש. הנסיעות שלכם רק בשם הכסף היא התנהגות פושעת, לא פחות.
    המרדף אחר העוד טכנולוגיה והכסף מעביר מכם את המעט אמושיות שנשארה לכם, סורי אבל זו האמת.

הגיבו