תוכן שיווקי

מאות משתתפים נכחו באירוע הלקוחות השנתי של אירוספייק

אירוספייק קיימה את אירוע הלקוחות השנתי שלה, עם נוכחות של מעל 250 אנשי טכנולוגיה בכירים - וכן של ההנהלה האמריקנית, שהגיעה לישראל על אף המלחמה

02/07/2024 10:39
באירוע הלקוחות השנתי. מימין לשמאל: עמי אהרונוביץ', מנהל פעילות אירוספייק בישראל; וחברי ההנהלה שהגיעו מארה"ב - תמי סקסטון, סמנכ"לית ההכנסות, וסאבו אייר, מנכ"ל אירוספייק.

אירוע הלקוחות השנתי של אירוספייק (Aerospike), שהפך מזמן למסורת, משך אליו גם השנה מובילים בתעשייה, זאת לצד ההנהלה האמריקנית, שהגיעה לישראל על אף התקופה המאתגרת ביטחונית.

סדנת יין של יקב הרי גליל, אוכל מצוין ומעל 250 אנשי טכנולוגיה ממיטב החברות בישראל – זה מה שהרכיב את האירוע השנתי של אירוספייק – המספקת טכנולוגיית מסדי נתונים NoSQL ופועלת בישראל מזה שש שנים.

החברה, בהובלת עמי אהרונוביץ', מנהל הפעילות בישראל, התבססה באקוסיסטם המקומי בשנים האחרונות, כשהיא גדלה מדי שנה בצורה ניכרת, תוך שהיא מגדילה בעקביות את השקעתה בסניף הישראלי. לראיה, גם כעת בזמן מלחמה, הנהלת החברה היושבת בשגרה בארה"ב, הגיעה לתל אביב, כדי לקחת חלק באירוע הלקוחות המסורתי, המתקיים מדי שנה. בין חברי המשלחת היו סאבו אייר, מנכ"ל החברה, תמי סקסטון סמנכ"לית ההכנסות, שריני שריוונאסאן, סמנכ"ל הטכנולוגיות ומייסד החברה, ואחרים.

אירוספייק, שלאחרונה הודיעה על סבב צמיחה משמעותי בשיעור 114 מיליון דולר, מספקת פתרון דאטה בייס מגוון המאפשר ביצועים מצוינים בסקייל, בזמן אמת, תוך שימוש במעט חומרה באופן יחסי, ועל ידי כך שמירה על עלויות נוחות וחתימה פחמנית נמוכה.

מאז החלה לפעול בישראל ב-2018, אירוספייק מיצבה את עצמה כספקית מסדי הנתונים הטובה ביותר לחברות בצמיחה המתמודדות עם סקייל, ובין לקוחותיה המקומיים ניתן למנות את פלייטיקה, יוניטי (איירון סורס), אפספלייר, פורטר, וויקס, ביוקאץ', ריסקיפייד, ווקמי ועוד. מלבד הפעילות בישראל, החברה משרתת ענקיות כמו סוני, פייפאל, סנאפ ואחרות.

אירוע הלקוחות השנתי של אירוספייק.

אירוע הלקוחות השנתי של אירוספייק. צילום: עזרא לוי

"הפתרון שלנו הפך לסטנדרט בתעשייה עבור חברות שנמצאות בצמיחה מואצת"

מדי שנה אירוספייק מקיימת אירוע לקוחות שנתי, ובשנים האחרונות נדמה שנוצרה סביב המוצר של אירוספייק קהילת מהנדסים ואנשי דאטה, המגיעים מדי שנה לאירוע, ובכל פעם לצידם עוד חבר או קולגה, שהופכים גם הם לחלק מהקבוצה. השנה, כך לדוגמה, מלבד הרצאות קצרות של בכירי אירוספייק, על הבמה היו גם מובילים מחברות כמו אפספלייר, קלינצ' וריסקיפייד, שסיפרו על השימוש שלהם במוצר של אירוספייק – החל משיחה על ביצועים בזמן אמת, תוך שמירה על מבנה עלויות יעיל, דרך מערכת קבלת החלטות בזמן אמת, ועד שימוש בווקטור דאטה בייס לטובת אפליקציות AI.

"מרגש לראות איך האירוע השנתי של אירוספייק בישראל הפך לאבן שואבת עבור אנשי דאטה וטכנולוגיה בכירים בתעשייה", אמר אהרונוביץ', מנהל הפעילות של החברה בישראל. "כשרק התחלנו לעבוד כאן, אף אחד לא הכיר את אירוספייק ואת הפתרון הטכנולוגי שהיא מציעה, והיום הוא כבר הפך לסטנדרט בתעשייה עבור חברות שנמצאות בצמיחה מואצת. צריך לומר, הגעת חברי ההנהלה מארה"ב לישראל בתקופה מאתגרת זו, מהווה הבעת אמון ענקית בסניף הישראלי ובחשיבותו למערך הגלובלי של החברה. שמחנו גם לנצל את ההזדמנות ולעבוד באירוע עם עסקים שנפגעו במלחמה, לסייע ולתמוך בהם כלכלית בתקופה מאתגרת זו, זה המעט שאנחנו יכולים לעשות", סיכם.

אירועים קרובים