תוכן שיווקי

נס קיבלה את תו הפלטינה היוקרתי מטעם מכון התקנים הישראלי

נס היא החברה הראשונה והיחידה בישראל בעולמות מערכות ואבטחת המידע שקיבלה את התו ● הנהנים הראשונים מתפישת האיכות הגבוהה של החברה הם - לקוחותיה

26/03/2024 10:59
מימין לשמאל: אביטל וינברג, סמנכ"ל גוף ההתעדה במכון התקנים הישראלי; ו-גיא דנציג, משנה למנכ"ל נס.

נס (NESS) מקבוצת חילן – חברת שירותי טכנולוגיות המידע והדיגיטל מהמובילות בישראל – קיבלה באחרונה ממכון התקנים חמישה תווי איכות, במספר עולמות תוכן, ושילובם מעניק לחברה את "תו הפלטינה" הגבוה לאיכות.

נס היא החברה הראשונה והיחידה בעולמות מערכות מידע ואבטחת מידע בישראל לקבל את תו הפלטינה, ובכך היא מצטרפת לנבחרת מצומצמת של 75 חברות ישראליות בלבד, ממגוון סקטורים, בעלות תו תקן זה.

תו איכות יוקרתי זה הינו פועל יוצא של תפישת ערך איכות השירותים אשר מעניקה החברה ללקוחותיה, ומלווה את נס כמי שמובילה את עולם הפרויקטים והשירותים המנוהלים בישראל.

כאמור, בכדי לקבל את תו הפלטינה, יש צורך להחזיק בחמישה תווי איכות שונים, ואכן, נס מחזיקה בחמישה: התעדה למערכת ניהול איכות; התעדה לפיתוח תוכנה; התעדה למערכת ניהול שירותי IT; התעדה למערכת ניהול אבטחת מידע; והתעדה לאבטחת מידע לשירותי ענן.

כל התעדה נדרשת לתחזוקה שוטפת באמצעות יישום שלה בכל מתקני ומערכות החברה, והדבר מצריך ביצוע מבדקים פנימיים שוטפים, מספר פעמים במהלך השנה, לצד ביצוע מבדקים חיצוניים של מכון התקנים מדי שנה. לאחר שעמדה בהצלחה בתהליכי הבדיקה הקפדניים – העניק מכון התקנים הישראלי ל-נס את תעודת  הפלטינה.

גיא דנציג, משנה למנכ"ל נס: "שמחים להצטרף למועדון מצומצם של חברות ישראליות שזכו לתו פלטינה וגאים להיות החברה היחידה בעולמות ה-IT ואבטחת המידע לקבלת תו זה מטעם מת"י. תו יוקרתי זה,הינו עוד הוכחה לפוקוס המרכזי על איכות ושירות החרוט על דגלנו לטובת מאות ארגונים מהמובילים במשק, הנמנים על לקוחותינו. אנו מאמינים כי הדרישה לתו פלטינה בנושא האיכות היא סטנדרט הכרחי עבור ארגונים מכלל מגזרי המשק, הצורכים שירותים ופתרונות בעולמות השירות, אבטחת המידע והטכנולוגיה".

אביטל וינברג, סמנכ"ל גוף ההתעדה במכון התקנים הישראלי: "נס, חברה ותיקה בתחום שירותי טכנולוגיית המידע  ואחת הגדולות בהן, מציגה במשך שנים תהליכי שיפור בתחומים השונים ומרחיבה את ההתעדות שלה לתחומים הרלוונטים. מכון התקנים שמח לסייע לנס במהלך החשוב הזה, שבשורה התחתונה משפר את התהליכים בנס לטובת לקוחותיה".

אירועים קרובים