תוכן פרסומי
ראשי » תוכן שיווקי » המהפכה של Anthos: גוגל מעבירה את ניהול הדטה להילוך אוטומטי

תוכן שיווקי


אזור ענן ישראלי. גוגל קלאוד

המהפכה של Anthos: גוגל מעבירה את ניהול הדטה להילוך אוטומטי

לפי Forrester Research, התועלת הכלכלית של Anthos לארגון בינלאומי גדול, במשך שלוש שנים, נעה בין 15.3 ל-42.8 מיליון דולר

פורסם ב-29 בספטמבר 2020
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

כתב: גל אבידן, מנהל תחום סטארט-אפים בגוגל קלאוד ישראל. 

השפעות נגיף הקורונה מאלצות מנהלי IT ברחבי העולם לדייק ולמקד את השקעותיהם. רבים מהם בוחנים כיצד יוכלו, בעזרת משאבים מצומצמים, לעמוד באתגרים השונים במציאות עסקית חדשה. אולם אתגר זה מהווה גם הזדמנות לייעול מערך ה-IT, בעיקר עבור ארגונים שעדיין משתמשים בתשתיות מחשוב מדור קודם. 

במחקר שערכה מק'ינזי נמצא כי מערכות לגאסי מדור קודם אחראיות ל-74% מעלויות ה-IT של הארגונים המשתמשים בהן, ובאותו הזמן פוגעות בגמישות שלהם. עריכת שינויים מקיפים כגון הגירת סביבות עבודה מתשתיות מיושנות לענן יכולה להפחית את העלויות, להגביר את הגמישות ולשפר את ההחזר על ההשקעה בהמשך הדרך.

בתקופות של חוסר ודאות, מנהלים זקוקים לארכיטקטורה שתספק להם זריזות וגמישות כדי לחזות את השינויים, ואפילו למנף אותם לטובת הארגון. כלים ושירותי ענן חדשים ומבוססי קונטיינרים בהחלט יכולים לספק את הצורך הזה ולאפשר לארגונים להתחיל באופן מידי לפתח, לאבטח ולנהל אפליקציות בסביבת ענן היברידי, בקנה מידה גדול וללא צורך בשינוי התשתית הארגונית הקיימת שלהם.

מודרניזציה של יישומים עם Anthos

Anthos היא פלטפורמת מודרניזציה של יישומים מבית גוגל קלאוד (Google Cloud) לסביבות ענן היברידיות ומרובות עננים (Hybrid and Multi Cloud). היא כוללת מערך משולב של כלים ושירותי ענן המבוססים על טכנולוגיות קוד פתוח מובילות, שמטרתם לפשט ולהאיץ את המודרניזציה של אפליקציות – הן בסביבות On-prem והן בעננים ציבוריים. פלטפורמת Anthos מסייעת לצמצם את עלויות הרישוי וההדרכה, להאיץ את מהירות הפיתוח ולהגביר את היעילות של צוותי התפעול. 

לפי מחקר של פורסטר, התועלת הכלכלית של Anthos לארגון בינלאומי גדול, במשך שלוש שנים, נעה בין 15.3 ל-42.8 מיליון דולר. בין היתר, השימוש ב-Anthos מאפשר למפתחים להפחית בין 23% ל-38% מהזמן שהם נאלצים לבזבז על פעולות שאינן קשורות בפיתוח. בנוסף, השימוש ב-Anthos מאפשר לארגונים להגביר את יעילות התפעול של הפלטפורמה ב-40% עד 55% ולהעלות את הפרודוקטיביות של צוותי האבטחה ב-58% עד 75%.

מנמ"רים שמשתמשים ב-Anthos מספרים כי הפלטפורמה מבטלת את המורכבות שהייתה כרוכה בניהול סביבות המחשוב שלהם . בנוסף לכך, Anthos מקטינה את העלויות התפעוליות ומאפשרת להקצות אנשים למשימות בעלות ערך גבוה יותר לארגון. זה מאפשר לארגונים להסיט סביבות עבודה של אפליקציות בצורה קלה וחלקה בין הסביבות השונות, מה שבסופו של דבר מספק ערך מוסף ללקוחות הארגון, ומעניק להם את הביטחון והאמון ברמת הזמינות והשירות שהם מחפשים. כתוצאה מכך, צוותי הפיתוח יכולים להתפנות ממטלות מיותרות ולהתמקד בפיתוח היישומים הטובים ביותר שהם יכולים.

גל אבידן, מנהל תחום סטארט-אפים בגוגל קלאוד ישראל. צילום: יח"צ

גל אבידן, מנהל תחום סטארט-אפים בגוגל קלאוד ישראל. צילום: יח"צ

העתיד של פיתוח תוכנה טמון בענן, כלומר – באוספים אלסטיים של מיקרו-שירותים שנבנו ונפרשו בקונטיינרים, על גבי פלטפורמות אוטומטיות המאפשרות לארגונים לפתח ולפרוש יישומים מודרניים בכל תמהיל של תשתיות ענן ותשתיות מקומיות. Anthos של גוגל קלאוד מעניק לארגונים את כל היכולות הנדרשות כדי לבצע מודרניזציה של אפליקציות, לעמוד בקצב השינויים העסקיים והטכנולוגיים, וליהנות מיתרון תחרותי – אפילו בתנאים של חוסר ודאות.

 אירוע הלקוחות השנתי של גוגל קלאוד עובר לדיגיטל 

הכנס הדיגיטלי Next OnAir של גוגל קלאוד, שמתחיל היום (ד'), יימשך כחמישה שבועות, עד ה-30 באוקטובר, ויכלול הרצאות, דמואים, סדנאות וסיפורי לקוחות. כל אחד מחמשת השבועות יוקדש לנושא מרכזי אחר: השבוע הראשון יוקדש לתובנות עסקיות עבור מגזרי התעשייה השונים ויכלול הרצאות של בכירי גוגל קלאוד, שותפים ולקוחות מובילים. השבוע השני יעסוק בפתרונות וכלים מקצועיים לשיפור היעילות בעבודה, זה השלישי יתמקד בתשתית הגלובלית והמאובטחת של גוגל, בשבוע הרביעי נעסוק ב-Data Analytics, ניהול דטה ו-Cloud AI, והשבוע החמישי והאחרון יוקדש למודרניזציה של יישומים.

להרשמה לאירוע החינמי לחצו כאן .

המהפכה של Anthos: גוגל מעבירה את ניהול הדטה להילוך אוטומטי Reviewed by on . כתב: גל אבידן, מנהל תחום סטארט-אפים בגוגל קלאוד ישראל.  השפעות נגיף הקורונה מאלצות מנהלי IT ברחבי העולם לדייק ולמקד את השקעותיהם. רבים מהם בוחנים כיצד יוכלו, בע כתב: גל אבידן, מנהל תחום סטארט-אפים בגוגל קלאוד ישראל.  השפעות נגיף הקורונה מאלצות מנהלי IT ברחבי העולם לדייק ולמקד את השקעותיהם. רבים מהם בוחנים כיצד יוכלו, בע Rating: 0

הגיבו