תוכן פרסומי
ראשי » תוכן שיווקי » אירוע הלקוחות השנתי של Google Cloud עובר לדיגיטל ואתם מוזמנים

תוכן שיווקי


אזור ענן ישראלי. גוגל קלאוד

אירוע הלקוחות השנתי של Google Cloud עובר לדיגיטל ואתם מוזמנים

האירוע של ענן גוגל, שיקרא השנה NEXT OnAir, יתפרש על פני חמישה שבועות, החל מה-29 בספטמבר, ויכלול הדמיות, סשנים טכנולוגיים, והרצאות - בהן גם מפגש וירטואלי עם תומאס קוריאן מנכ"ל Google Cloud

פורסם ב-24 בספטמבר 2020
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מאת: אלית בן בסט נוריאל, מנהלת תחום השיווק של ישראל ומרכז מזרח אירופה ב-Google Cloud

גוגל תקיים השנה את Google Cloud Next OnAir, כנס הענן השנתי שלה, כאירוע וירטואלי, בו יוצג הדור הבא של טכנולוגיות החברה בתחום הענן. הכנס יתקיים במשך חמישה שבועות, החל ביום ג' הקרוב, ה-29 בספטמבר, ותכניו יהיו זמינים לנרשמים מראש לצפייה ביוטיוב (YouTube), בצירוף כתוביות.

הכנס הדיגיטלי יכלול השנה פעילויות ותכנים מקצועיים שונים, כולל הרצאות של תומאס קוריאן, מנכ"ל Google Cloud ושל מנהלים בכירים נוספים מגוגל. בנוסף, משתתפי הכנס ילמדו מהחברות המובילות בתעשייה על הדרכים הרבות להפקת ערך עסקי בעזרת הפתרונות ושירותי הענן של הענקית ממאונטיין וויו, ויוכלו לצפות בהדמיות טכנולוגיות שיעזרו להם לקדם את הטרנספורמציה הדיגיטלית בארגון שלהם.

בכנס צפויים להשתתף גם השנה עשרות אלפי אנשים הנמנים על קהילת המחשוב והטכנולוגיה העולמית, לצד לקוחות מכל מגזרי התעשייה בארגונים מכל גודל וסוג – החל בסטרט-אפים ועד לחברות ענק וגופי ממשלה מעשרות מדינות ברחבי העולם.

השבוע הראשון – 29.9-5.10: יוקדש לתובנות עסקיות עבור מגזרי התעשייה השונים, ויכלול הרצאות של בכירי Google Cloud, שותפים ולקוחות מובילים. 

בשבוע השני – 6-12.10: תוכלו ללמוד הכל על קולבורציה עסקית ושיפור הפרודוקטיביות באמצעות G Suite, על מגוון כליה ושירותיה: Google Meet, Gmail עסקי, ועוד. 

השבוע השלישי – 13-19.10: ייתמקד בתשתית הגלובלית והמאובטחת של גוגל, המאפשרת לנהל עומסי עבודה (workloads) ולבצע מודרניזציה שלהם בצורה מהימנה, יעילה ובטוחה. 

השבוע הרביעי – 20-26.10: יעסוק ב-Data Analytics, ניהול דטה ו-Cloud AI. תוכלו ללמוד כיצד ניתן להפיק בקלות תובנות עסקיות מתוך הדטה שלכם, באמצעות פלטפורמה מנוהלת בענן, שירותי דטה ויכולות AI מתקדמות.

השבוע החמישי והאחרון – 27-30.10: יוקדש למודרניזציה של יישומים. גוגל מאמינה בקוד פתוח, ומאפשרת ללקוחות – גם ללא צוות תפעולי – לפתח ולהריץ יישומים בעזרת פלטפורמת אפליקציות עסקיות ו-APIs.

בועז מעוז, מנהל פעילות Google Cloud בישראל: "בחודשים האחרונים צוותי IT נאלצו להתמודד עם אתגרים רבים וגדולים, חלקם חדשים לגמרי. דווקא בימים אלה, עקב הטלטלה העולמית שגרמה מגיפת הקורונה, Google Cloud מבינה את הצורך של מנמ"רים ומנהלי מחשוב להפיק יותר ממערכות המידע הארגוניות שלהם, ולרתום את הכוח של AI, למידת מכונה ו-Data analytics כדי להתאים את מערך המחשוב לתמיכה מרבית בצרכים העסקיים של הארגון". 

גוגל מזמינה אתכם להשתתף בכנס הענן הדיגיטלי, שבו יוצגו מיטב הפתרונות הטכנולוגיים שלה. לפרטים והרשמה ללא עלות – בקרו באתר הכנס: Google Cloud Next ’20: OnAir.

אירוע הלקוחות השנתי של Google Cloud עובר לדיגיטל ואתם מוזמנים Reviewed by on . מאת: אלית בן בסט נוריאל, מנהלת תחום השיווק של ישראל ומרכז מזרח אירופה ב-Google Cloud גוגל תקיים השנה את Google Cloud Next OnAir, כנס הענן השנתי שלה, כאירוע וירט מאת: אלית בן בסט נוריאל, מנהלת תחום השיווק של ישראל ומרכז מזרח אירופה ב-Google Cloud גוגל תקיים השנה את Google Cloud Next OnAir, כנס הענן השנתי שלה, כאירוע וירט Rating: 0

הגיבו