תוכן פרסומי
ראשי » תוכן שיווקי » טרונובייט תטמיע את מערכת PlantSharp בחברת ההרכבה תמוז
אדיר אורן מנכ"ל טרונובייט. צילום: רמי זינגר

טרונובייט תטמיע את מערכת PlantSharp בחברת ההרכבה תמוז

PlantSahrp היא פלטפורמת ה-IIoT של טרונובייט, שתנהל את מערך הייצור וההרכבה של תמוז

מאת 25 באוגוסט 2020, 10:27 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

חברת תמוז מקבוצת אלבטק (Elbatech) בחרה בפתרון ה-MES של חברת טרונובייט (Trunovate) מקבוצת קונטאל טכנולוגיות – PlantSharp. היקף הפרויקט לא נמסך, אך מוערך בכמה מאות אלפי שקלים.

במסגרת הפרויקט תוטמע מערכת OEE ב-15 מחלקות במפעל (Overall Equipment Effectiveness). המערכת כוללת את מודול ההרכבה וההוראות של הפלטפורמה.

חברת תמוז רואה בפתרון זה כלי לניהול מערך הייצור בצורה ממוחשבת, אשר יאפשר בקרה ותכנון טובים יותר.

קרן בקשי, סמנכ"לית התפעול בתמוז, ציינה, כי "אנו מאמינים כי שיתוף פעולה עם חברת טרונובייט יביא לשיפור ולייעול תהליכי הבקרה בייצור ובכלל מערכי המפעל".

אדיר אורן מנכ"ל טרונובייט, אמר, כי "אנו שמחים על הבחירה של תמוז בפלטפורמה שלנו עבור ניהול מערך הייצור וההרכבה של תמוז. הפרויקט יכלול הלבשת בקרה על המכונות בקווים השונים ומערכת תכנון וניהול רצפת הייצור על ידי פלטפורמת ה-IIoT שלנו, PlantSahrp. אני רוצה להודות לתמוז על בחירתם בנו ולצרפם לפלטפורמה הטכנולוגית המובילה בתחומה בארץ ובעולם".

חברת טרונובייט מובילה את פתרונות ה-IIoT בישראל עם פתרון הדגל שלה PlantSharp כפתרון MES מוביל וחדשני בארץ ובעולם. החברה מספקת פתרונות IoT למגזרים שונים במשק, עם דגש על חדשנות, הובלה עסקית ושילוב רכיבי בקרה, מצלמות Vision ורובוטיקה מבית קונטאל טכנולוגיות.

לתאום פגישה השאירו פרטים בקישור זה.

טרונובייט תטמיע את מערכת PlantSharp בחברת ההרכבה תמוז Reviewed by on . חברת תמוז מקבוצת אלבטק (Elbatech) בחרה בפתרון ה-MES של חברת טרונובייט (Trunovate) מקבוצת קונטאל טכנולוגיות - PlantSharp. היקף הפרויקט לא נמסך, אך מוערך בכמה מאו חברת תמוז מקבוצת אלבטק (Elbatech) בחרה בפתרון ה-MES של חברת טרונובייט (Trunovate) מקבוצת קונטאל טכנולוגיות - PlantSharp. היקף הפרויקט לא נמסך, אך מוערך בכמה מאו Rating: 0

תגובות (1)

  • Avatar

    שמעון

    ממש מעניין,
    אין ספק שיעילות ונצילות של קווי היצור הם המפתיח לתחרות הגלובלית

הגיבו