תוכן פרסומי
ראשי » תוכן שיווקי » היטאצ'י ונטרה מאיצה את הביצועים בגישה לנתונים בעומסים גבוהים

תוכן שיווקי


בריאן האוסהולדר, נשיא לתחום תשתית דיגיטלית בהיטאצ'י ונטרה. צילום: יח"צ

היטאצ'י ונטרה מאיצה את הביצועים בגישה לנתונים בעומסים גבוהים

השותפות עם WekaIO והיכולות החדשות של פלטפורמת התוכן HCP של היטאצ'י יסייעו ללקוחות לקבל גישה ותובנות מהנתונים שלהם בצורה מהירה יותר

פורסם ב-26 ביולי 2020
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

היטאצ'י ונטרה (Hitachi Vantara), חברה בת בבעלות תאגיד היטאצ'י, שמתמחה בתשתית ופתרונות דיגיטליים, השיקה מערכת קבצים מבוזרת ופתרון ניהול ייעודי, שיסייעו ללקוחות לקבל גישה ותובנות במהירות רבה מהנתונים הבלתי מובנים שלהם – דוגמת קבצי מייל, מסמכים, רשומות רפואיות, קבצי אודיו, וידיאו ותמונות.

הפתרון החדש יסופק באמצעות שיתוף הפעולה של היטאצ'י עם WekaIO – מובילה בחדשנות בתחומים של ביצועים גבוהים ואחסון קבצים סקלבילי עבור יישומים עתירי נתונים.

בנוסף, היטאצ'י ונטרה הכריזה על הרחבת פלטפורמת התוכן Hitachi Content Platform – HCP, שהיא תוכנה המבוססת על אחסון אובייקטים בענן, המיועדת לחבר בין נתונים, משתמשים, יישומים והתקנים. העדכונים לפתרון ה-HCP יתמכו בצורה טובה יותר בעומסי עבודה בלתי מובנים של הדור הבא.

שיתוף הפעולה החדש עם יצרנית הציוד המקורי Weka ישפר את הפורטפוליו של היטאצ'י ונטרה באמצעות מערכת קבצים מקבילה, בעלת ביצועים גבוהים ו-NVMe-native, שתסופק יחד עם מערך אחסון הנתונים של פלטפורמת ה-HCP. מדובר בפתרון אחסון עם מערכת קבצים מקבילית, המיועדת לשימוש עם יישומי בינה מלאכותית, למידת מכונה ואנליטיקה במגוון רחב של ענפי תעשייה.

הרחבת פלטפורמת ה-HCP תתמוך בצורה טובה יותר בעומסי עבודה של הדור הבא באמצעות ביצועים יעילים יותר של צמתי (Nodes) ה-HCP הפועלים בטכנולוגיית All-flash. יכולות חדשות אלה יספקו תפוקה הגבוהה כמעט פי 3.4 מפרוטוקול ה-Simple Storage Server – S3 של אמזון, מה שיוביל לעלויות מופחתות ב-34%.

צמתי האחסון החדשים יספקו גם שיפור של פי שלושה במהירות ובביצועי פעולות קריאת וכתיבת הנתונים לדיסק, יחד עם קיבולת הגבוהה פי שלושה באותו חלל של הכונן (Rack) כמו הדור הקודם. מדובר בשיפור משמעותי, היות שאחסון NAS מסורתי, עומסי עבודה בסיסיים ועומסי עבודה בענן עוברים לאחסון מבוסס אובייקטים כדי לעמוד בדרישות לביצועים גבוהים.

ההרחבה החדשה של פלטפורמת ה-HCP מסייעת ללקוחות לתרגם את הנתונים לתובנות עסקיות בצורה מהירה יותר, להגביר את הרווחים המתקבלים מהנתונים המיוצרים על ידי הנתונים הבלתי מובנים ולשפר את ביצועי היישומים, כדי לספק חוויה דיגיטלית טובה יותר עבור משתמשי הקצה.

"היטאצ'י ונטרה מסייעת למקסם את תשתית ה-IT"

"ארגונים שמעוניינים לעשות שימוש בנתונים, מזהים את הצורך לצלול לתוך כמויות אדירות של נתונים בלתי מובנים כדי לקבל יתרון תחרותי", אמר בריאן האוסהולדר, נשיא לתחום תשתית דיגיטלית בהיטאצ'י ונטרה. "היטאצ'י ונטרה מסייעת ללקוחותיה למקסם את תשתית ה-IT שלהם באמצעות אספקת ביצועים משופרים באופן משמעותי כאשר הם מתחברים לנתונים שלהם כדי לקבל החלטות מהירות ומדויקות יותר".

הסוגים והגדלים השונים של עומסי העבודה עוברים שינויים המחייבים את הארגונים להתמקד לא רק ביכולת שלהם להתאים את פתרונות האחסון, אלא גם לעמוד בדרישות הביצועים. למשל, באחת החברות שנמצאת ברשימת הפורצ'ן 500, עלייה של 10% בלבד במהירות הנגישות לנתונים יכולה להגיע לתוספת רווח נקי של יותר מ-65 מיליון דולר.

סיפורי לקוח

היטאצ'י ונטרה הדגימה את היכולות והיתרונות החדשים של פלטפורמת ה-HCP אצל לקוח בתחום השירותים הפיננסיים. מדובר בלקוח שהיה זקוק לפתרון בעל ביצועים גבוהים יותר עבור יישום בנקאי, אשר פעילותו הבסיסית מסתמכת על טרנזאקציות רבות, ואשר משרת למעלה מ-50 מיליון לקוחות ועסקים קטנים ברחבי העולם. תצורת ה-All-flash של פלטפורמת ה-HCP הייתה הפתרון היחיד שהצליח לספק את הביצועים והאבטחה הנדרשים. ה-HCP סיפק ביצועים משופרים של עד 300%, כאשר חלק מהביצועים הגיעו לרמת שיפור של 1,200% לעומת פתרון אחסון האובייקטים שהיה קיים בחברה.

לקוח ממגזר תעשייתי נוסף פנה להיטאצ'י ונטרה כדי לטפל בנפחים הגדלים של נתוני ייצור, מכירות והפצה, שיכולים היו לגרום להרחבת תשתית האחסון של החברה עד לנקודת השבירה. פלטפורמת ה-HCP סייעה לחברה להשיג שיפור של 500% בזמני התגובה של היישומים ואפשרה לה לנהל נפחים עצומים של נתונים בלתי מובנים במגוון פורמטים שהגיעו ממשאבים רבים בצורה מרוכזת.

"מנמ"רים ומומחים בתחום ה-IT כבר לא מחפשים אחסון אובייקטים רק עבור רגולציה, ארכיון ונתונים אשר נמצאים בשימוש מועט", אמרה אמיטה פוטניס, מנהלת המחקר בנושא מערכות תשתית ב-IDC. "כעת, הם מחפשים אחר אחסון אובייקטים שיתמוך בשימושים החדשים שלהם ובביצועים של עומסי העבודה. ארגונים אלה מבצעים הערכה של פתרונות המיועדים לקבצים מבוזרים כדי להתמודד עם ההתאמה והביצועים ולתמוך במחשוב בעל ביצועים גבוהים, אנליטיקה בזמן אמת ובינה מלאכותית".

היטאצ'י ונטרה מאיצה את הביצועים בגישה לנתונים בעומסים גבוהים Reviewed by on . היטאצ'י ונטרה (Hitachi Vantara), חברה בת בבעלות תאגיד היטאצ'י, שמתמחה בתשתית ופתרונות דיגיטליים, השיקה מערכת קבצים מבוזרת ופתרון ניהול ייעודי, שיסייעו ללקוחות ל היטאצ'י ונטרה (Hitachi Vantara), חברה בת בבעלות תאגיד היטאצ'י, שמתמחה בתשתית ופתרונות דיגיטליים, השיקה מערכת קבצים מבוזרת ופתרון ניהול ייעודי, שיסייעו ללקוחות ל Rating: 0

הגיבו