תוכן פרסומי
ראשי » תוכן שיווקי » וואן חושפת יחידה עסקית חדשה, המתמקדת בענן ה-Azure של מיקרוסופט

תוכן שיווקי


אלי כהן, מנהל הטכנולוגיות הראשי של וואן. צילום: דדי ברק

וואן חושפת יחידה עסקית חדשה, המתמקדת בענן ה-Azure של מיקרוסופט

אלי כהן, מנהל הטכנולוגיות הראשי של וואן: "בכוונתנו להפוך לאחד משלושת השותפים המובילים בישראל של Microsoft Azure"

פורסם ב-28 בינואר 2020
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

וואן (ONE), מחברות ה-IT המובילות בישראל, הנסחרת בבורסה בתל אביב, מקימה יחידה עסקית שתתמקד בפתרונות ושירותים מקצועיים מבוססי Microsoft Azure.

היחידה החדשה, בראשות אלי כהן, מנהל הטכנולוגיות הראשי של החברה, תספק ללקוחות גדולים ובינוניים שירותי ייעוץ, ארכיטקטורה, אפיון, מיגרציה ויכולות פיתוח בעולם פתרונות הענן של מיקרוסופט, הכוללים את Azure ו-M365.

כשותפת זהב של מיקרוסופט, וואן מנהלת עמה קשר הדוק, בהובלת ליטל בלחסן, מנהלת פיתוח עסקי Azure בחברה. בימים אלה מגייסת החברה לשורותיה מומחים בעלי ניסיון בתכנון, אפיון, הקמה ומיגרציה של תשתיות ומערכות לענן מיקרוסופט – Azure.

בהיותה אחת מחברות ה-IT הגדולות והצומחות בישראל, ב-וואן פועלות חטיבות מקצועיות עם התמחויות טכנולוגיות שונות: אבטחת מידע, סאפ, BI, אינטרנט של הדברים ועוד. בסיס הלקוחות הרחב והניסיון של אנשיה במגוון רחב של תחומים יאפשר ליחידת הענן העסקית החדשה לספק מענה מקיף וייחודי לארגונים בסביבת הענן של מיקרוסופט.

אלי כהן, מנהל הטכנולוגיות הראשי של וואן: "בכוונתנו להפוך לאחד משלושת השותפים המובילים בישראל של Microsoft Azure. לצוות שלנו יש ניסיון רב ומומחיות מקצועית בליווי לקוחות במסע לענן. עברנו הסמכות וצברנו ידע במשך שנים של עבודה כשותף בכיר של מיקרוסופט בישראל. בכוונתנו למנף את הקשר הקרוב עם מיקרוסופט כדי להעניק ללקוחותינו תמיכה וליווי אישי בפרויקטים הגדולים בענן, ולשמור על הרמה המקצועית הגבוהה ביותר בשוק המקומי".

שי משה, מנהל פיתוח עסקי בכיר של שותפים במיקרוסופט ישראל: "אחד הנכסים המשמעותיים שמיקרוסופט שמה לנגד עינה הינו שותפיה העסקיים לדרך. וואן הינה שותפה אסטרטגית ומכפילת כוח משמעותית באקו-סיסטם שלנו. באמצעות סט היכולות הייחודי ש-וואן פיתחה ורכשה במהלך השנים, נצליח לספק ערך מוסף גבוה ולהפוך את לקוחותינו ליעילים, מהירים וטובים יותר בתחומם".

וואן חושפת יחידה עסקית חדשה, המתמקדת בענן ה-Azure של מיקרוסופט Reviewed by on . וואן (ONE), מחברות ה-IT המובילות בישראל, הנסחרת בבורסה בתל אביב, מקימה יחידה עסקית שתתמקד בפתרונות ושירותים מקצועיים מבוססי Microsoft Azure. היחידה החדשה, בראשו וואן (ONE), מחברות ה-IT המובילות בישראל, הנסחרת בבורסה בתל אביב, מקימה יחידה עסקית שתתמקד בפתרונות ושירותים מקצועיים מבוססי Microsoft Azure. היחידה החדשה, בראשו Rating: 0

הגיבו