תוכן שיווקי

הסכם בין פרודוור ואוטומציה החדשה להאצת טרנספורמציה דיגיטלית ברשויות המקומיות

הטרנספורמציה הדיגיטלית ברשויות המקומיות ובתאגידים העירוניים בישראל תתבסס על טכנולוגיות הענן של מיקרוסופט Azure ו-Microsoft Dynamics שיביא לקידום תהליכי עיר חכמה ודיגיטציה של השירות המוניציפלי

09/09/2019 10:43
ששי שילה, מנכ"ל אוטומציה החדשה. צילום: יח"צ

החברות פרודוור ואוטומציה החדשה (לשעבר החברה לאוטומציה), המתמחה באספקת מערכות טכנולוגיות למגזר המוניציפלי, חתמו על הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי להאצת אימוץ טכנולוגיות הענן של מיקרוסופט (Azure ו-Microsoft Dynamics) ברשויות המקומיות בישראל. ההסכם יסייע לרשויות המקומיות ולתאגידים העירוניים (עיריות, מועצות מקומיות ומועצות אזוריות, תאגידי מים וחברות עירוניות) לקדם טרנספורמציה דיגיטלית של שירות לאזרח, כולל יישום מוקדי שירות מתקדמים שיאפשרו לתושבים לקבל סיוע ומידע מכתובת אחת במגוון רחב של ערוצים.

בנוסף לכך, באמצעות השימוש בפלטפורמות הענן המתקדמות, יוכלו הרשויות המקומיות לנהל, לשמור, לשתף ולערוך באופן מרכזי את הנתונים שלהן, להאיץ שימוש בטכנולוגיות מתקדמות, כגון בינה מלאכותית והאינטרנט של הדברים ולאמץ פתרונות מוניציפליים חדשניים, שפותחו על ידי סטארט-אפים. הדבר יביא לקידום תהליכי עיר חכמה ודיגיטציה של השירות המוניציפלי.

השימוש בפלטפורמות הענן גם יאפשר לרשויות המקומיות לפתח ולהציע לתושבים שירותים חדשים הרבה יותר מהר מבעבר. כמו כן יוכלו המחלקות השונות ברשויות המקומיות לשתף נתונים בקלות רבה יותר, דבר שישפר במידה ניכרת את רמת השירות לאזרח, יצמצם את הביורוקרטיה, ויאפשר לו לקבל את מירב האינפורמציה מכתובת אחת.

יוסי חיימוב, מנכ"ל פרודוור ישראל. צילום: רגב ארט שירותי צילום

יוסי חיימוב, מנכ"ל פרודוור ישראל. צילום: רגב ארט שירותי צילום

"להמציא מחדש את עולם השירות ברשויות המקומיות" 

"מדובר בציון דרך משמעותי עבור הרשויות המקומיות בישראל" אמר יוסי חיימוב, מנכ"ל פרודוור ישראל. "במשולש פרודוור-אוטומציה החדשה-מיקרוסופט יש את כל האלמנטים הנדרשים והידע הנחוץ כדי להמציא מחדש את עולם השירות ברשויות המקומיות. שיתוף הפעולה יאיץ את אימוץ טכנולוגיות הענן וכפועל יוצא מכך יחזק את הקשר בין התושב לעירייה. באמצעות מוצרים שלא היו נגישים קודם לכן למרבית הרשויות המקומיות, יחד עם פתרונות חדשניים שאנו מייצגים, אנחנו נותנים פתרון הוליסטי, מלא, חדשני ובענן, שיאפשר תקשורת טובה ומודרנית בין התושב לנותני השירות. מצאנו באוטומציה החדשה שותף אמיתי לחזון להנגיש טכנולוגיות חדשניות למגזר הציבורי, כדי להפוך את ישראל ליותר דיגיטלית".

ששי שילה, מנכ"ל אוטומציה החדשה ציין כי "שיתוף הפעולה עם חברת פרודוור הוא נדבך בחזון החברה, להעמיד לרשויות המקומיות את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר ומבטיח מוצרים וכלים חדשניים לניהול ולהנגשת כלל האינטראקציות של הרשויות המקומיות עם תושביהן בעידן הדיגיטלי בצורה טובה יותר. המערכת המשודרגת לענן, המבוססת על פתרונות ה-CRM, שעובדת בהצלחה בעיריות ותאגידים רבים, נותנת פתרון מלא לכל רשות מקומית בכל סדר גודל". 

אירועים קרובים