תוכן פרסומי
ראשי » תוכן שיווקי » גרטנר: ESET קיבלה את התואר Challenger זו השנה השנייה ברציפות

תוכן שיווקי


ESET

גרטנר: ESET קיבלה את התואר Challenger זו השנה השנייה ברציפות

פורסם ב-28 באוגוסט 2019
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

גרטנר, חברה אמריקנית שעוסקת במחקר ובייעוץ בטכנולוגיית המידע, העניקה לחברת אבטחת המידע ESET את התואר Challenger בהגנה על נקודות הקצה, השנה השנייה ברציפות.

הערכה זו בדו"ח גרטנר מבוססת על היכולת של ESET לבצע את החזון שלה – הגנה מקסימלית על נקודות הקצה – באופן מלא.

בדו"ח מציינים את ESET כבעלת מוצרים בעלי צריכת משאבים ודרישות חומרה נמוכות במיוחד לצד ביצועים גבוהים בזיהוי באמינות ולאורך זמן. המוצרים בעלי יכולות מגוונות ומקיפות, ובהם מערכת HIPS (ר"ת Host Intrustion Prevention System), זיהוי מבוסס לימודי מכונה, חסימת פרצות אבטחה, זיהוי של התקפות הרצות בזיכרון וזיהוי נוזקות כופר על פי התנהגות.

לקוחות ESET מהללים את התמיכה הטכנית שמעניקה החברה, שנמצאת ברמה הגבוהה ביותר. כך גם אצלנו, בישראל, שבה התמיכה של החברה מובילה את השוק. התמיכה.

ב-ESET מאמינים כי להיות Challenger משקף את היכולת לספק מוצר הגנה על נקודות הקצה קל לשימוש, מקיף ועקבי, בנתח שוק הולך וגדל בכל המגזרים החשובים – החל מארגונים ועד לצרכנים פרטיים.

ריבועי הקסם של גרטנר מציעים תמונות תצוגה ויזואליות, ניתוח מעמיק וייעוץ מעשי, שמספקים תובנה לגבי כיוון השוק, הבשלות והמשתתפים בו. בריבועי הקסם משווה חברת המחקר ספקים על פי הקריטריונים והמתודולוגיה הסטנדרטיים שלה. כל דו"ח מגיע עם גרפיקה של ריבוע קשם, המתארת שוק באמצעות מטריצה דו ממדית, שמעריכה ספקים על סמך שלמות החזון והיכולת שלהם לבצע.

מ-ESET נמסר כי "כבר בשנה שעברה, לקבל את התואר הזה היה הישג גדול עבורנו, ואנחנו מאוד שמחים לקבל אותו גם השנה. הדבר מוכיח את הנחישות שלנו להמשיך ולספק את ההגנה הטובה ביותר על נקודות הקצה, האיתור והתגובה עבור ארגונים. אנחנו גאים בשיטה שלנו, המבוססת על מחקר ותובנות, במטרה לפתח פתרונות לשמירה על ארגונים בטוחים באופן עקבי. אנחנו מאמינים כי ההישג שלנו השנה הוא השתקפות של גדילתנו כשחקן גלובלי בתחום אבטחת המידע".

גרטנר: ESET קיבלה את התואר Challenger זו השנה השנייה ברציפות Reviewed by on . גרטנר, חברה אמריקנית שעוסקת במחקר ובייעוץ בטכנולוגיית המידע, העניקה לחברת אבטחת המידע ESET את התואר Challenger בהגנה על נקודות הקצה, השנה השנייה ברציפות. הערכה גרטנר, חברה אמריקנית שעוסקת במחקר ובייעוץ בטכנולוגיית המידע, העניקה לחברת אבטחת המידע ESET את התואר Challenger בהגנה על נקודות הקצה, השנה השנייה ברציפות. הערכה Rating: 0

הגיבו