תוכן שיווקי

סימנטק משיקה פתרון חדש לענן: הכירו את SEP.CLOUD

מדובר בפתרון SaaS קל לשימוש שהינו זמין תמיד ומספק באופן אוטומטי את עדכוני האבטחה האחרונים ● ל- SEP.CLOUD, יישום והגדרה מהירה, ברורה ומובנית שמסתיימת תוך דקות ספורות ומעניקה למשתמשי הארגון הגנה מלאה מתוך ממשק ניהול אחד

08/10/2018 15:19
אירוע Sep Cloud. צילום: יח"צ

עם תחילת השנה החדשה ערכה CMS ערב קליל ומיוחד ללקוחות סימנטק שכלל הרמת כוסית והשקת פתרון ענן –Symantec Endpoint Protection Cloud  (ר"ת SEP.CLOUD).

האירוע התקיים על הגג המעוצב החדש של מלון הבוטיק עלמה שבשדרות רוטשילד בתל אביב בהשתתפות אנשי מכירות ומנהלים מ- CMS וסימנטק, מנמ”רים, נציגי CISO, בכירים ומשווקים מובילים ביניהם אינפורמט, ספיידר, תים נטקום, יזמקו, ONE ועוד.

CMS הנה חברת הפצה מהגדולות והוותיקות בישראל בתחום המחשוב וה- IT ומייצגת את מיטב החברות המובילות בעולמות אלו ביניהן אינטל, מיקרוסופט, סימנטק, דל, איטון, אפסון, אדובי, וריטאס ועוד. החברה בעלת מערך הפצה ענף ורחב הכולל כ- 1,500 משווקי משנה הפועלים בתחום הביתי, העסקי והארגוני.

אירוע CMS וסימנטק. צילום: יח"צ

אירוע Sep Cloud . צילום: יח"צ

״הענן הוא המלך״

לדברי שרון גולן, מנהל מותג סימנטק ב-CMS ״בהמשך להשקת פלטפורמת ה- Marketplace שערכנו במרץ השנה, יחד עם מייקרוסופט וכחלק מהאסטרטגיה שאנחנו מובילים בחברת CMS לפיה ״הענן הוא המלך״, התחייבנו לתת לשותפינו את הפלטפורמה הטובה ביותר ולספק להם פתרונות מובילים בסביבת הענן״.

״אנחנו שמחים בפתיחת שנה זו להשיק עם סימנטק את פתרון הענן SEP.CLOUD. זהו פתרון SaaS קל לשימוש שהינו זמין תמיד ומספק באופן אוטומטי את עדכוני האבטחה האחרונים. ל- SEP.CLOUD, יישום והגדרה מהירה, ברורה ומובנית שמסתיימת תוך דקות ספורות ומעניקה למשתמשי הארגון בתחנות העבודה, על המחשבים והמכשירים הניידים ולשרתים הגנה מלאה מתוך ממשק ניהול אחד. ה- SEP.CLOUD הוא פתרון אידיאלי עבור ארגונים עם דרישה לספק יותר ויותר שירותי IT עם פחות משאבים לאורך זמן״, הוסיף גולן.

"נוף איומי הסייבר משתנה ומתפתח יותר מאי פעם"

כפיר בירנבוים, מנהל הפעילות של סימנטק בישראל הוסיף ואמר כי ״נוף איומי הסייבר משתנה ומתפתח יותר מאי פעם, עם התקפות חדשות מדי יום. ברור לכל כי הביטחון הוא בראש סדר העדיפויות עבור ארגונים בכל המגזרים ובכל הגדלים. לכן היום גם ארגונים קטנים ובינוניים, שהופכים להיות ניידים יותר וחשופים הרבה יותר, אינם חסינים מפני מציאות זו. הם מבינים שעליהם להיות ערניים ולהגן על המידע שלהם ושל לקוחותיהם, גם תחת אילוצים ומשאבים מוגבלים".

בירנבוים הוסיף כי "פתרון ה-SEP.CLOUD שלנו נותן מענה מלא בדיוק לשם כך. הוא יכול להגן על משתמשי הקצה בארגונים קטנים ובינוניים מפני איומים ידועים ולא ידועים תוך כדי צמצום המורכבות והתקורה התפעולית. דו״ח גרטנר האחרון לשנת 2018, שסקר את כל פתרונות השוק לתחום ה- End point Protection לשנת 2018, מיקם את סימנטק ברביע הרביעי והעליון וקבע שהוא פתרון ההגנה הטוב ביותר והנכון ביותר, שמבין את הדינאמיקה המשתנה של שוק אבטחת המידע ואת דרישות הלקוחות״.
SEP.CLOUD זמין ללקוחות סימנטק בישראל.

להורדת גרסת התנסות לחצו כאן

 

אירועים קרובים