תוכן שיווקי

UniCloud ואינטגריטי תוכנה חתמו על הסכם להפצת מוצרי Okta בישראל

שתי החברות צופות מכירות משותפות בארץ של כחמישה מיליון שקלים במהלך השנתיים הקרובות ● ההסכם עם אינטגריטי הוא חלק ממהלך ההתרחבות של החברה, שכולל מינוי מפיצים ברחבי העולם ● Okta היא המובילה העולמית בתחום ניהול הזהויות

09/08/2018 10:07
מימין: ארז גולדשטיין, מנכ"ל אינטגריטי תוכנה, ואריה גליקמן, מנכ"ל UniCloud. צילום: אורית חמילבסקי

החברות UniCloud ואינטגריטי תוכנה חתמו על הסכם שיתוף פעולה להפצת מוצרי Okta בישראל. UniCloud, בניהולו של אריה גליקמן, משמשת נציגתה הרשמית של Okta בארץ. הסכם השותפות הוא חלק ממהלך התרחבות של Okta בישראל, וזאת לאחר שהחברה רשמה הישגים יפים בשנתיים האחרונות בדמות פרויקטים רבים בשוק המקומי, בהם בנטפים, חברת החשמל, מארוול ולובינסקי.

אינטגריטי תוכנה נבחרה לייצג את מוצרי Okta לאור גידול מרשים של לקוחות ופרויקטי הטמעת מוצרי אבטחת סייבר בקרב כ-150 ארגונים בישראל במגזרים הפיננסי, ההיי-טק, הבריאות, התעשייה והציבורי.

לדברי גליקמן, "Okta עומדת כיום בעיצומו של תהליך צמיחה והתרחבות בשוק הישראלי. שיתוף הפעולה עם אינטגריטי תוכנה נועד להרחיב את פעילות ההפצה והתמיכה הניתנים ללקוחות Okta בארץ. יש לי היכרות ארוכת שנים עם אינטגריטי ועם המנכ"ל, ארז גולדשטיין, ואני בטוח ביכולתה של החברה לפתח ולהצמיח את פעילותנו בישראל".

גולדשטיין ציין כי "ארגונים ישראליים מחפשים כיום דרכים להגביר את אבטחת המידע בארגון, אך במקביל לייעל ולפשט את התהליכים הארגוניים הכרוכים בכך. לאחר בדיקה מעמיקה שעשינו, הן מבחינה טכנית והן מבחינה עסקית, אנחנו משוכנעים ש-Okta מציעה פתרון אידיאלי לארגונים שמחפשים פתרונות בתחומי ניהול הזהויות, האוטומטיזציה וההרשאות, בשילוב של אפליקציות On Premise ובענן".

אירועים קרובים