תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » תם עידן: פלאפון סוגרת את רשת ה-CDMA
אחרי (כמעט) 20 שנה. CDMA. אילוסטרציה: Image profit, BigStock

תם עידן: פלאפון סוגרת את רשת ה-CDMA

החברה נענתה לבקשת משרד התקשורת להקדים את הסגירה, במגמה לטייב את מפת התדרים ולמנוע הפרעות בין מערכות תקשורת שונות

מאת 27 ביוני 2017, 15:18 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

סופה של תקופה: לאחר כ-19 שנות פעילות, פלאפון הודיעה שהיא סוגרת השבוע סופית את רשת ה-CDMA שלה. העיתוי הסופי של הסגירה הוקדם לבקשת משרד התקשורת, במגמה לטייב את מפת התדרים ולמנוע הפרעות בין מערכות תקשורת שונות.

מפלאפון נמסר שהיא תזיז, תפנה ותשיב למדינת ישראל תדר ברוחב 2X1 מגה-הרץ, כחלק מסגירת רשת ה-CDMA.

פעולות פינוי התדר והתזוזה לתדר רלוונטי אחר תבוצענה ברשת של פלאפון במהלך הלילה שבין יום ד' ליום ה' השבוע, בשעות שבהן התנועה על הרשת מועטה ביותר. עקב כך, ייתכן במהלך אותו הלילה קושי חלקי בקבלה ובהוצאה של שיחות והודעות וכן בשירותי הגלישה בשור השלישי. שירותי הדור הרביעי יימשכו כסדרם.

לדברי החברה, היא פנתה ללקוחות שעדיין מחזיקים במכשירים שפועלים בטכנולוגיית CDMA במגוון דרכים, עדכנה אותם בדבר סגירת הרשת הצפויה והציעה פתרונות למכשירים מתקדמים חלופיים. ללקוחות שזכאים לכך מחליפה החברה את ציוד הקצה הישן במכשירים עדכניים יותר.

לא צפויה במועד סגירת הרשת כל פגיעה בשירות ללקוחות פלאפון ששוהים בחו"ל. מוקדי השירות של החברה יהיו פתוחים במהלך הלילה למתן תמיכה ולמענה לפניות.

תם עידן: פלאפון סוגרת את רשת ה-CDMA Reviewed by on . סופה של תקופה: לאחר כ-19 שנות פעילות, פלאפון הודיעה שהיא סוגרת השבוע סופית את רשת ה-CDMA שלה. העיתוי הסופי של הסגירה הוקדם לבקשת משרד התקשורת, במגמה לטייב את מפ סופה של תקופה: לאחר כ-19 שנות פעילות, פלאפון הודיעה שהיא סוגרת השבוע סופית את רשת ה-CDMA שלה. העיתוי הסופי של הסגירה הוקדם לבקשת משרד התקשורת, במגמה לטייב את מפ Rating: 0

הגיבו