תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » גוגל מרחיבה את העוזרת הקולית שלה ל-30 מדינות נוספות
ובמקום הראשון: גוגל. אילוסטרציה: BigStock

גוגל מרחיבה את העוזרת הקולית שלה ל-30 מדינות נוספות

העוזרת הקולית של גוגל תדבר החל מהזמן הקרוב עוד 17 שפות, בהן הודית, הולנדית, רוסית וערבית - אבל עדיין לא עברית

מאת 20 בפברואר 2018, 17:52 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

העוזרת הקולית של גוגל (Google) הפכה רכיב חשוב במכשירי אנדרואיד (Android), כמו גם ברמקולי Google Home שלה, המופעלים בעזרתה. היא מאפשרת ביצוע של פעולות באמצעות פקודות קוליות פשוטות – כמו בירור מזג האוויר, הפעלת מכשירי בית חכם, השמעת מוזיקה, משלוח הודעות טקסט ועוד. העוזרת הקולית זמינה כעת בארצות הברית, בבריטניה, ביפן, בגרמניה, בקנדה, בהודו ובאוסטרליה, ותומכת בשפות אנגלית, גרמנית, יפנית, קוריאנית, פורטוגזית, איטלקית וצרפתית.

השאיפות הגדולות של גוגל להחדיר ולהרחיב את השימוש בה ניכרו היטב בתערוכת CES האחרונה שהתקיימה בלאס וגאס בחודש שעבר, וכעת הכריזה החברה על הרחבת התמיכה במדינות נוספות ובשפות נוספות.

מכשירי Google Home, המתחרים ב-Alexa של אמזון (Amazon) וברמקול החדש של אפל (Apple), המופעל באמצעות Siri, מסתמכים לחלוטין על העוזרת הקולית שלה לצורך הפעלת מכשירים מחוברים בבית, הזרמת תוכן כמו חדשות ותחזיות מזג אוויר, הזמנת מוצרים והזמנה של נסיעה במונית.

גוגל הכריזה בוועידת Digital News Initiative, שהתקיימה באחרונה באמסטרדם, שתרחיב את העוזרת הקולית ליותר מ-30 מדינות נוספות עד סוף 2018, ותוסיף תמיכה בעוד 17 שפות, עם תוספות מותאמות מקומיות, ובהן הודית, הולנדית, רוסית וערבית.

לאחר ההרחבה, תהיה העוזרת הקולית של גוגל זמינה ב-52 מדינות וב-25 שפות. גוגל לא פירטה באשר ללוחות הזמנים של התוספות ולא צוין גם דבר בקשר לעברית.

גוגל מרחיבה את העוזרת הקולית שלה ל-30 מדינות נוספות Reviewed by on . העוזרת הקולית של גוגל (Google) הפכה רכיב חשוב במכשירי אנדרואיד (Android), כמו גם ברמקולי Google Home שלה, המופעלים בעזרתה. היא מאפשרת ביצוע של פעולות באמצעות פק העוזרת הקולית של גוגל (Google) הפכה רכיב חשוב במכשירי אנדרואיד (Android), כמו גם ברמקולי Google Home שלה, המופעלים בעזרתה. היא מאפשרת ביצוע של פעולות באמצעות פק Rating: 0

תגובות (3)

  • שימי

    ‏אם אין אני לי מילי

  • שימי

    ‏שמש ים יבשה נחל

  • חסוי

    על הפנים לפי איך שזה נראה העוזרת האישית בחיים לא תדבר עברית אני לא מבין למה זה ככה למה תמיד כן העולם ואף פעם לא אנחנו

הגיבו


!!!!