תוכן פרסומי
ראשי » PC Plus » בגלל מארז לסמארטפון: קים קרדשיאן נתבעת בסך 100 מיליון דולר
נתבעת. קים קרדשיאן. צילום: BigStock

בגלל מארז לסמארטפון: קים קרדשיאן נתבעת בסך 100 מיליון דולר

הסלבית הסתבכה בדרמה משפטית בגלל מארז טלפון ייחודי – שמיועד, לטענתה, לצילום סלפי מואר ומוצלח יותר ושאותו היא מקדמת ● כעת יש מי שטוען שמדובר בפטנט שהמציא ושקרדשיאן גנבה

מאת 3 באוגוסט 2017, 13:51 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

החברה של הסלבית קים קרדשיאן, המכונה Kimisaprincess, עומדת בפני תביעה בסך של 100 מיליון דולר, כך פורסם השבוע.

התובע, הושמאן הארוני, תובע את קרדשיאן בגלל מארז טלפון המכונה LuMee – שמאפשר, לטענת המשווקת, צילום סלפי עם תאורה טובה במיוחד, ושהכוכבת מקדמת בימים אלה. במסמכי בית המשפט שהגיש הארוני הוא טוען ש-LuMee הוא רעיון שלו שנגנב.

התביעה נסבה סביב הפרת הפטנט שרשם הארוני, שהוא, לטענת התובע, החלוץ האמיתי והחדשני של המארזים המוארים. לטענתו, הוא בעל זכויות בלעדיות לפטנט, והוא אף הציג את פרטי רישום הפטנט להוכחת צדקתו. כפיצוי דורש הארוני מקרדשיאן לא פחות מ-100 מיליון דולר.

"קים לא עשתה שום דבר רע"

לדברי הארוני, ההבדל היחיד בין ה-LuMee – המכשיר שקרדשיאן מקדמת במדיה החברתית – למכשיר שלו, שמכונה Snap Light, הוא שבמכשירו מובנה מטען בזמן שב-LuMee לא.

במסמכי התביעה הוא טוען כי קשה מאוד ל-Snap Light להתחרות בשוק מארזי הסלפי נגד המוצר שמקדמת קרדשיאן ושהפרת הפטנט גורמת לו ל-"סבל כלכלי". הוא הסביר שהתביעה מבקשת 100 מיליון דולר כדי לזכות בפיצוי על "רווחים אבודים", תגמול לכיסוי שכר טרחת עורכי דין וצו מניעה שבכוונתו להוציא נגד קרדשיאן, חברתה וכל עסק הקשור ב-LuMee ושהשתמש בפטנט שלו.

"תביעת הפטנט שהוגשה על ידי Snap Light אינה ראויה והיא רק עוד ניסיון לסחיטת כספים", אמר בתגובה הדובר של הקרדשיאנים, שהוסיף וציין: "קים לא עשתה שום דבר רע".

בגלל מארז לסמארטפון: קים קרדשיאן נתבעת בסך 100 מיליון דולר Reviewed by on . החברה של הסלבית קים קרדשיאן, המכונה Kimisaprincess, עומדת בפני תביעה בסך של 100 מיליון דולר, כך פורסם השבוע. התובע, הושמאן הארוני, תובע את קרדשיאן בגלל מארז טלפ החברה של הסלבית קים קרדשיאן, המכונה Kimisaprincess, עומדת בפני תביעה בסך של 100 מיליון דולר, כך פורסם השבוע. התובע, הושמאן הארוני, תובע את קרדשיאן בגלל מארז טלפ Rating: 0

הגיבו


!!!!