תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » Google Maps תציג את מצב התנועה בדרך ליעד שלכם
תכונה מעוררת מחלוקת - שהוסרה לאור הביקורת. Google Maps

Google Maps תציג את מצב התנועה בדרך ליעד שלכם

רוצים לדעת כמה זמן ייקח לכם להגיע לאן שאתם רוצים? אפליקציית המפות של גוגל מאפשרת זאת ● בינתיים, השירות זמין רק בארצות הברית ובבריטניה

מאת 16 ביולי 2017, 16:01 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אפליקציית המפות של גוגל (Google) זוכה לתוספות חדשות כל הזמן, על אף שלא כולם מקבלים את העדכונים באותו הזמן. התוספת האחרונה היא גרף של זמן נסיעה יחד עם ההוראות לאן לנסוע, שמציג את מצב התנועה עד ליעד המבוקש. הוא מאפשר לנוסעים לדעת כמה זמן צפוי לקחת להם להגיע אליו.

הגרף מופיע בראש הוראות הנסיעה, לאחר שבוחרים יעד במפה. הוא מציג עמודות של מצב התנועה ואת זמן הנסיעה הצפוי כחצי שעה לפני הזמן שנבחר, וגם כמה שעות אחר כך. בנוסף, קו מקווקו מעל העמודות מציג זמן משוער עד להגעה לאן שמבקשים. ניתן להשתמש בטבלה הזאת כדי לתכנן את זמן היציאה בהתאם למצב התנועה.

לפי הדיווחים, התוספת כבר הוטמעה בקרב המשתמשים בארצות הברית ובבריטניה.

Google Maps תציג את מצב התנועה בדרך ליעד שלכם Reviewed by on . אפליקציית המפות של גוגל (Google) זוכה לתוספות חדשות כל הזמן, על אף שלא כולם מקבלים את העדכונים באותו הזמן. התוספת האחרונה היא גרף של זמן נסיעה יחד עם ההוראות לא אפליקציית המפות של גוגל (Google) זוכה לתוספות חדשות כל הזמן, על אף שלא כולם מקבלים את העדכונים באותו הזמן. התוספת האחרונה היא גרף של זמן נסיעה יחד עם ההוראות לא Rating: 0

תגובות (1)

  • אברום רותם

    פוסט לא מובן. גגול-מפ מראה תמיד את זמן ההגעה המשוער, כולל את כל המסלולים האפשריים על המפה (באפור) ותוספת הזמן יחסית למסלול המוצע. אז מה החידוש כאן? איזה תוספות מדובר?

הגיבו


!!!!