תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » אסון כבד בגלל סמארטפון: נערה בת 14 התחשמלה למוות באמבטיה
זהירות: סלולר באמבטיה. צילום אילוסטרציה: Ponomarenco, BigStock

אסון כבד בגלל סמארטפון: נערה בת 14 התחשמלה למוות באמבטיה

לפי הערכות, מותה נגרם מאחר שהיא נטלה לידיה את המכשיר כשהיה מחובר לחשמל, או שחיברה את המטען לשקע

מאת 12 ביולי 2017, 17:24 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מדיסון קו, נערה בת 14 מטקסס, ארצות הברית, התחשמלה למוות בתחילת השבוע בביתו של אביה בליווינגסטון שבניו-מקסיקו. לפי הערכות, מותה נגרם בשל מכשיר הסלולר שלה, שהיה מחובר לשקע חשמלי בחדר האמבטיה.

בני משפחתה סיפרו שבעת שהנערה הייתה בתוך האמבטיה, היא נטלה את הטלפון לידה כשזה היה מחובר לשקע חשמלי, או שהיא בדיוק חיברה את המטען לשקע. "היה סימן של כווייה על ידה", סיפרה סבתה לאתר WAFB-TV, "כנראה היד שאחזה בטלפון. היה ברור מאוד שזה מה שקרה".

משפחתה של קו מאמינה שהאסון הקשה הוא משהו שיכול לקרות לכל אחד, ולכן פרסמו בני המשפחה מסר שמזהיר מפני סכנה כזו, כדי שזה לא יקרה שוב. "זוהי טרגדיה קשה, שלא צריכה לקרות למישהו אחר. אנחנו מעוניינים שמשהו טוב ייצא מזה, כמו מודעות שאסור להשתמש בטלפון סלולרי בחדר האמבטיה כשהוא מחובר לשקע החשמלי. עלינו להיות מודעים וללמד את ילדינו שחשמל ומים לא הולכים יחד", אמרה סבתה.

אסון כבד בגלל סמארטפון: נערה בת 14 התחשמלה למוות באמבטיה Reviewed by on . מדיסון קו, נערה בת 14 מטקסס, ארצות הברית, התחשמלה למוות בתחילת השבוע בביתו של אביה בליווינגסטון שבניו-מקסיקו. לפי הערכות, מותה נגרם בשל מכשיר הסלולר שלה, שהיה מ מדיסון קו, נערה בת 14 מטקסס, ארצות הברית, התחשמלה למוות בתחילת השבוע בביתו של אביה בליווינגסטון שבניו-מקסיקו. לפי הערכות, מותה נגרם בשל מכשיר הסלולר שלה, שהיה מ Rating: 0

תגובות (3)

  • אינני אני

    מי שם שקע ליד האמבטיה בכלל? מפגרים.. שיזהירו גם לא לעשות מנגל בתחנת דלק… אולי מישהו לא יודע את זה

  • Amir Borenstein

    עוד ביטוי של ההתמכרות הקשה + חוסר בידע בסיסי + חוסר חוכמה שכולם ביחד מובילים לשגעת נפוצה.

  • גיל

    התמכרות נטו!

הגיבו


!!!!