תוכן פרסומי
ראשי » PC Plus » ה-Echo Show של אמזון הולך להבהיל את החיים שלכם
Echo Show. צילום: יח"צ

ה-Echo Show של אמזון הולך להבהיל את החיים שלכם

מוצר הדגל החדש במשפחת הסייעות האישיות, מכיל מסך ומאפשר לבצע בין השאר, גם שיחות מבוססות וידיאו ● הבעיה מתחילה כשאפשר להתחיל שיחה כזו - גם בלי אישור הצד השני

מאת 29 ביוני 2017, 13:41 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אמזון (Amazon) התחילה השבוע לשלוח למשתמשים שרכשו, את היחידות הראשונות של Echo Show – מוצר הדגל החדש שלה במשפחת הסייעות האישיות שמכיל מסך ומאפשר לבצע בין השאר, גם שיחות מבוססות וידאו פנים אל פנים.

אבל מסתבר שאחד התוצרים הצדדיים של האפשרות החדשה הזו, שאינה פעילה ככל הנראה כברירת מחדל, היא תכונה שמכונה Drop In, לפיה ניתן פשוט להתחבר אל מכשיר Echo Show של כל מי שנמצא ברשימת המשתמשים המאושרים, כדי להתחיל שיחת וידאו – גם בלי אישורו – ולמעשה, גם אם הוא בכלל לא נמצא ליד המכשיר.

זה אומר שבעצם ניתן לצפות מיד בכל מה שמופיע מול המצלמה של המכשיר שנמצא בצד השני של השיחה, אם הופכים את האפשרות הזו לפעילה.

באמזון ציינו שמדובר באפשרות לבחירה עבור לקוחות Alexa. "אם לקוחות בוחרים לאפשר אותה, הם יכולים במקביל גם להפעיל את האפשרות 'נא לא להפריע' באחד ההתקנים או בכולם כשלא רוצים באופן זמני להשתמש בה", מסרה החברה.

בנוסף צוין שלקוחות יוכלו לדעת על כך שעומדת להתחיל שיחת Drop In מכיוון שאמור להישמע "צלצול" קצר, והאור הירוק של המכשיר יתחיל להסתובב.

בכל מקרה, יכול להיות שיש מקומות בבית שעדיף שלא להציב בהם את ה-Echo Show.

ה-Echo Show של אמזון הולך להבהיל את החיים שלכם Reviewed by on . אמזון (Amazon) התחילה השבוע לשלוח למשתמשים שרכשו, את היחידות הראשונות של Echo Show - מוצר הדגל החדש שלה במשפחת הסייעות האישיות שמכיל מסך ומאפשר לבצע בין השאר, ג אמזון (Amazon) התחילה השבוע לשלוח למשתמשים שרכשו, את היחידות הראשונות של Echo Show - מוצר הדגל החדש שלה במשפחת הסייעות האישיות שמכיל מסך ומאפשר לבצע בין השאר, ג Rating: 0

הגיבו


!!!!