תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » הפצה ושיווק » Cloudway תפיץ את פתרונות Cloudflare בישראל
אלעד ולנר, סמנכ"ל שירותי ענן ב-Cloudway. צילום: יח"צ

Cloudway תפיץ את פתרונות Cloudflare בישראל

פתרונות האצת ואבטחת האתרים בענן מספקים ערך לחברות בעלות פלטפורמות מתקדמות המשרתות מיליוני גולשים באינטרנט

מאת 2 באוקטובר 2017, 11:38 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

חברת ההפצה Cloudway, המייצגת פתרונות בתחום הענן, חתמה על הסכם ייצוג והפצת פתרונות Cloudflare  במסגרתו Cloudway תהיה אחראית על ניהול ופיתוח השוק בישראל וכן על מינוי משווקי משנה.

Cloudflare מספקת פתרונות האצה ואבטחת אתרים כשירות ענני עם נתח שוק של 72% מסך כל האתרים בעולם המשתמשים בשירותי Proxy לדוגמה CDN ואו WAF.

השירות מתאים לכל חברה בכל גודל ובמיוחד נותן ערך לחברות בעלות פלטפורמות Web מתקדמות המשרתות לקוחות ברחבי העולם בזמן אמת ומכילות מידע רגיש.

על פי החברה, השירות הכולל של Cloudflare מאפשר לאתרים להיות מהירים יותר בטוחים יותר ואמינים יותר תוך שיפור מתמיד המתבסס על מידע המצטבר בחברה ממתן השירות לאתרים רבים.

לדברי אלעד ולנר, סמנכ"ל שירותי ענן ב-Cloudway, "עם שישה מיליון לקוחות, 116 דטה סנטרים ברחבי העולם, 2.5 מיליארד משתמשים בחודש ומשקיעים כגון גוגל (Google) ומיקרוסופט (Microsoft), החברה היא הבחירה העסקית והטכנולוגית הנכונה ביותר להאצה ואבטחה של אתרי אינטרנט".

Cloudway תפיץ את פתרונות Cloudflare בישראל Reviewed by on . חברת ההפצה Cloudway, המייצגת פתרונות בתחום הענן, חתמה על הסכם ייצוג והפצת פתרונות Cloudflare  במסגרתו Cloudway תהיה אחראית על ניהול ופיתוח השוק בישראל וכן על מי חברת ההפצה Cloudway, המייצגת פתרונות בתחום הענן, חתמה על הסכם ייצוג והפצת פתרונות Cloudflare  במסגרתו Cloudway תהיה אחראית על ניהול ופיתוח השוק בישראל וכן על מי Rating: 0

הגיבו


!!!!