תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » "יש מוטיבציה מצד ארגונים בארץ, בכל הגדלים, לעבור לתשתית ענן"
עוזי נבון, מנכ''ל אורקל ישראל. צילום: שלומי מזרחי

"יש מוטיבציה מצד ארגונים בארץ, בכל הגדלים, לעבור לתשתית ענן"

לדברי עוזי נבון, מנכ''ל אורקל ישראל, "כמה חברות טכנולוגיה ישראליות החלו להעביר את ה-IT שלהן לתשתית הענן שלנו, ביניהן: תופין, אילוסיב, איירון סורס, Infinidat ו-Skybox Security"

מאת 12 בספטמבר 2017, 9:54 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

"הענן הוא אמצעי חיוני למימוש הטרנספורמציה הדיגיטלית אותה ארגונים נדרשים לעשות. אנחנו החברה אשר מכירה באופן מעמיק את לקוחות ארגוני האנטרפרייז בעולם ובארץ, בצורה הטובה ביותר, וככזו – יש לנו את היכולת להוביל בצורה המיטבית את הארגונים לעבר הענן – כאמצעי למסע הדיגיטלי", כך אמר עוזי נבון, מנכ"ל אורקל (Oracle) ישראל.

נבון התראיין לאנשים ומחשבים לקראת כנס Oracle Open World שיתקיים בעוד ימים אחדים. הכנסים הללו נערכים מזה יותר מ-30 שנה בסן פרנסיסקו – החל מהכנס הראשון ב-1986 אליו הגיעו 500 משתתפים, ועד השנה – עת יגיעו עשרות אלפי משתמשים, לקוחות, מפתחים, ושותפיה העסקיים של ענקית ה-IT.

אורקל תקיים את כנס Oracle Open World, כנס ה-IT השנתי הגדול בעולם, בסן פרנסיסקו, בין 1-5 באוקטובר. בין 60 אלף המשתתפים, מומחים טכנולוגיים ומנהלים שצפויים להשתתף השנה בכנס, תגיע גם משלחת ישראלית של כ-100 אנשי IT, מקצוענים ומנהלים, שיוכלו ללמוד כיצד להתאים את ארגוניהם למגמות המובילות בעולם ה-IT המשתנה במהירות.

החברות הישראליות ששולחות נציגים ל-Oracle Open World השנה כוללות ארגונים גדולים, סטארט-אפים, יצרני תוכנה (ISV) ושותפים עסקיים, כולם משתמשים בטכנולוגיות אורקל, ובאים ממגוון מגזרים במשק: תקשורת, פיננסים, חינוך, סקטור ציבורי, בריאות, קמעונאות, תשתיות ועוד.

בכנס יוצג המתווה האסטרטגי של אורקל ומפת הדרכים שלה לשנה הקרובה, לצד הכרזות והודעות שונות על ידי קברניטי החברה – לארי אליסון, צפרא כץ ומארק הרד, וכן הרצאות של מנהלי חברות גלובליות רבות – לקוחות או שותפי אורקל, שיציגו מקרי מבחן בארגונים שלהם כמשתמשים בטכנולוגיות אורקל. לצד הכנס הגדול יתקיים גם כנס Oracle JavaOne, שנועד למפתחי Java.

שילוב בין הענן הציבורי לדטה סנטר הפרטי

"זהו אירוע ה-IT הגדול ביותר בתעשייה", אמר נבון, "ובמרכזו – כיצד אורקל ממשיכה להוביל את עולם ה-IT ואת הטרנספורמציה הדיגיטלית".

הוא ציין כי "תשתית הענן החדשה של אורקל (IaaS) שהושקה בארץ במרץ, מעוררת עניין בקרב לקוחות ישראלים. כמה חברות טכנולוגיה ישראליות החלו להעביר את ה-IT שלהן לתשתית הענן שלנו, הכוללת יכולות מחשוב, אחסון, תקשורת וניהול עומסים. ביניהן ניתן למנות את תופין (Tufin), אילוסיב (Illusive Networks), איירון סורס (Iron Source), Infinidat ו- Skybox Security".

תשתית הענן החדשה של אורקל, אמר נבון, "מציעה שדרוג משמעותי בתחום תשתיות התקשורת והשרידות בענן. בשש השנים האחרונות, אורקל הגדילה ביותר משני מיליארד דולרים את תקציבי הפיתוח שלה בענן, עם השקעה של 5.8 מיליארד דולר ב-2016. גם בארץ פועל מרכז פיתוח העוסק בטכנולוגיות מאוד מתקדמות לעולם הענן".

הוא הוסיף כי "ערך מוסף משמעותי הוא שירות הענן Oracle Ravello, שנבנה על בסיס הרכישה בחצי מיליארד דולר בפברואר 2016. הטכנולוגיה שלה מסייעת לשנע יישומים מחצר הבית של הארגון – אל הענן הציבורי, ולהיפך".

נבון אמר כי "תשתית הענן שלנו תומכת בעומסי עבודה עצומים בענן. נתונים מראים כיום, כי רק כ-6% מעומסי העבודה של ארגונים בעולם עברו עד כה לענן. הכניסה שלנו לשוק עם IaaS מתקדמת ורובוסטית, מאפשרת גם ללקוחות גדולים שקט נפשי במעבר לענן".

"אנו מרגישים יותר ויותר מוטיבציה מצד ארגונים בארץ, בכל הגדלים לעבור לתשתית ענן, ובאחרונה יותר במגזר ארגוני האנטרפרייז, שעבורם מדובר במהלך גדול יותר. השאיפה לשנים הקרובות היא שיותר ויותר לקוחות יעבירו יישומים מחצר הבית לענן של אורקל – ואנו נאפשר שילוב בין הענן הציבורי לדטה סנטר הפרטי שלהם, תוך שימוש בכלים שיפשטו ויקלו על המעבר הזה".

אורקל, סיכם נבון, "היא כיום ספקית הענן בעלת קצב הצמיחה הגבוה בעולם, והיחידה שמציעה שירותים נרחבים בכל שלושת רבדי הענן: IaaS (תשתית כשירות), PaaS (פלטפורמה כשירות) ו-SaaS (אפליקציות, תוכנה כשירות)".

מערכת אנשים ומחשבים תדווח מן האירוע.

"יש מוטיבציה מצד ארגונים בארץ, בכל הגדלים, לעבור לתשתית ענן" Reviewed by on . "הענן הוא אמצעי חיוני למימוש הטרנספורמציה הדיגיטלית אותה ארגונים נדרשים לעשות. אנחנו החברה אשר מכירה באופן מעמיק את לקוחות ארגוני האנטרפרייז בעולם ובארץ, בצורה "הענן הוא אמצעי חיוני למימוש הטרנספורמציה הדיגיטלית אותה ארגונים נדרשים לעשות. אנחנו החברה אשר מכירה באופן מעמיק את לקוחות ארגוני האנטרפרייז בעולם ובארץ, בצורה Rating: 0

הגיבו


!!!!