תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » עוד אקזיט: מיקרוסופט רוכשת את חברת הענן הישראלית קלאודין
עוברת לידי מיקרוסופט. קלאודין

עוד אקזיט: מיקרוסופט רוכשת את חברת הענן הישראלית קלאודין

החברה מראש העין מציעה לארגונים שירותי ניתוח ואופטימיזציה של תשתיות ענן ● סכום הרכישה לא נמסר אולם על פי ההערכות, הוא עומד על כמה עשרות מיליוני דולרים

מאת 29 ביוני 2017, 16:56 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אקזיט ישראלי נוסף: מיקרוסופט (Microsoft) הודיעה היום (ה') כי היא רוכשת את חברת קלאודין (Cloudyn) מראש העין. סכום העסקה לא נמסר, אולם על פי ההערכות הוא עומד על כמה עשרות מיליוני דולרים. כך או כך, השלמת העסקה כפופה לאישורים רגולטוריים.

קלאודין מציעה לארגונים שירותי ניתוח ואופטימיזציה של תשתיות ענן. החברה נוסדה ב-2011 על ידי ד"ר בוריס גולדברג, שרון וגנר, המשמש כמנכ"ל החברה, ו-ויטלי תבור. היא מעסיקה כ-80 עובדים – בראש העין, בבוסטון ובניו-יורק.

ג'רמי וינטר – מנהל תוכניות ותפעול במיקרוסופט, ומנהל אבטחת Azure, הענן של החברה – הודיע על הרכישה בפוסט שפרסם בבלוג. "קלאודין היא חברה חדשנית שמסייעת לארגונים ולספקי שירות מנוהלים לייעל את השקעותיהם בשירותי ענן", כתב.

לדבריו, "רכישה זו נעשית בהתאם למחוייבותה של מיקרוסופט לספק ללקוחותיה את הכלים הדרושים להם כדי לנהל ולשלוט באימוץ הענן שלהם, ולממש את היתרונות האסטרטגיים של ענן גלובלי, מהימן ומתוחכם – Intelligent Cloud. קלאודין מעניקה ללקוחות ארגוניים כלים לזהות, למדוד ולנתח את הצריכה, ולבנות תחזית לשימוש בענן בעתיד".

"כשותפה של מיקרוסופט, קלאודין תמכה בניהול עלויות עבור Azure ועננים ציבוריים אחרים", הוסיף.

וינטר ציין כי הפתרונות של החברה הנרכשת ישולבו בפורטפוליו המוצרים של מיקרוסופט בתחום הענן, שכולל פרט לכך מוצרים בתחומי ניהול הענן, האבטחה וה-Governance.

"לטייב את יכולות הענן וההשקעות בו"

וגנר כתב בפוסט משלו כי "אנחנו שמחים להודיע על הצטרפותנו למיקרוסופט, כדי להמשיך את המשימה שלנו: לטייב את יכולות הענן וההשקעות בו. אנחנו מוכנים לעבור לשלב הבא במסע שלנו".

יצוין כי מיקרוסופט רכשה בתקופה האחרונה, בפחות משלוש שנים, מספר חברות ישראליות, בהן Secure Islands ,Ntrig ואדאלום (Adalom), שאותה היא קנתה תמורת 320 מיליון דולר. רק לפני כשלושה שבועות הודיעה הענקית מרדמונד כי היא רוכשת את חברת האבטחה הישראלית Hexadite.

עוד אקזיט: מיקרוסופט רוכשת את חברת הענן הישראלית קלאודין Reviewed by on . אקזיט ישראלי נוסף: מיקרוסופט (Microsoft) הודיעה היום (ה') כי היא רוכשת את חברת קלאודין (Cloudyn) מראש העין. סכום העסקה לא נמסר, אולם על פי ההערכות הוא עומד על כ אקזיט ישראלי נוסף: מיקרוסופט (Microsoft) הודיעה היום (ה') כי היא רוכשת את חברת קלאודין (Cloudyn) מראש העין. סכום העסקה לא נמסר, אולם על פי ההערכות הוא עומד על כ Rating: 0

הגיבו


!!!!