תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » מיהו העובד המצטיין של היטאצ'י ונטרה ישראל?

דיילי ציפי


מיהו העובד המצטיין של היטאצ'י ונטרה ישראל?

מאת 12 ביולי 2018, 16:17 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

הסניף הישראלי של היטאצ'י ונטרה (Hitachi Vantara) בחר בעובד המצטיין שלו לשנת 2017 (כן, רק עכשיו). הזוכה בתואר הוא שי בראונשטיין, שמשמש בשלוש השנים האחרונות כמנהל לקוחות בכיר בחברה ובאחרונה הוביל את פרויקט שדרוג מערכות האחסון בבנק הפועלים, שמהווה אחד הלקוחות הגדולים שלה.

לאחר הוכחת יכולותיו המקצועיות במשך שלוש שנים של עבודה קשה, בראונשטיין מצטרף השנה למועדון העובדים המצטיינים של היטאצ'י ונטרה העולמית, וייהנה מטיול לקוסטה ריקה לחופשה מפנקת יחד עם כל עובדי החברה המצטיינים לשנת 2017.

שי בראונשטיין, מנהל לקוחות בכיר בהיטאצ'י ונטרה ישראל והעובד המצטיין של החברה לשנת 2017. צילום: יח"צ

שי בראונשטיין, מנהל לקוחות בכיר בהיטאצ'י ונטרה ישראל והעובד המצטיין של החברה לשנת 2017. צילום: יח"צ

אלי משה, מנכ"ל היטאצ'י ונטרה ישראל, אמר כי "כבר מההתחלה, בראונשטיין הציג נתונים מרשימים בעמידה ביעדי החברה השנתיים, ועשה זאת על ידי חשיבה יצירתית והפגנת יוזמה בנוגע ללקוחות חדשים. בשנה החולפת, הוא השכיל לנצל את המומנטום העסקי – דבר אשר בא לידי ביטוי בשיתופי פעולה חדשים עבור הסניף הישראלי".

לדברי משה, "לאורך שנות עבודתו, ובמהלך 2017 בפרט, בראונשטיין הציג גישה חיובית, שיצרה אמון אצל הלקוחות והביאה לעסקות מוצלחות בהובלתו. אני יכול להעיד שהוא תמיד מוכן לקבל על עצמו אתגרים חדשים, הכרוכים באחריות רבה ולעמוד בהם בהצלחה".

מיהו העובד המצטיין של היטאצ'י ונטרה ישראל? Reviewed by on . הסניף הישראלי של היטאצ'י ונטרה (Hitachi Vantara) בחר בעובד המצטיין שלו לשנת 2017 (כן, רק עכשיו). הזוכה בתואר הוא שי בראונשטיין, שמשמש בשלוש השנים האחרונות כמנהל הסניף הישראלי של היטאצ'י ונטרה (Hitachi Vantara) בחר בעובד המצטיין שלו לשנת 2017 (כן, רק עכשיו). הזוכה בתואר הוא שי בראונשטיין, שמשמש בשלוש השנים האחרונות כמנהל Rating: 0

הגיבו