תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » חוויית חורף מדברית עם Infinidat – חלק ב'

דיילי ציפי


חוויית חורף מדברית עם Infinidat – חלק ב'

מאת 14 במרץ 2018, 13:10 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

Infinidat הזמינה באחרונה את כ-400 עובדיה מישראל ומ-EMEA לשלושה ימים של חוויית חורף מדברית בים המלח.

דיילי ציפי, שהוזמנה לסקר את החוויה ולקחת בה חלק, התמקמה עם העובדים בחוף הים, באחד המלונות הנפלאים של ים המלח, ושמעה מהם על הצמיחה במספר העובדים ועל העניין שלהם בפיתוח הגרסאות המתקדמות של פתרון אחסון הנתונים של החברה. הם סיפרו כי הפעילות היא פרי חזונו של משה ינאי, אחד ממנהיגי טכנולוגיית אחסון הנתונים בעולם ומנכ"ל ומייסד Infinidat.

לאחר מבחר של פעילויות ספורט, יוגה, טיפוס הרים ורכיבה על אופניים, הוזמנה דיילי ציפי לארוחת ערב במדבר ולהופעה של תיסלם תחת כיפת השמיים.

גולת הכותרת של האירוע הייתה חוויית הגיבוש בכפר הנוקדים, שבמסגרתה זכו העובדים להתחבר ולהכיר את אורחות המדבר, אנשיו והחי והצומח שבו. דיילי ציפי הצטרפה לעובדים למשימות הישרדות מאתגרות ומלמדות, טיול גמלים מלהיב ואפילו ריקודי עם מסורתיים, ונהנתה לגלות רוח ספורטיבית טובה באווירה מדברית אותנטית. כמיטב המסורת, היא גם חזרה עם תמונות.

אנשי Infinidat ניצלו את האווירה החגיגית והכייפית כדי לרקוד הורה. צילום: ויקטור לוי

אנשי Infinidat ניצלו את האווירה החגיגית והכייפית כדי לרקוד הורה. צילום: ויקטור לוי

ההורה, ההיא עם ה-"היי". צילום: ויקטור לוי

ההורה, ההיא עם ה-"היי". צילום: ויקטור לוי

המטיילים מיטבי הלכת מ-Infinidat. צילום: ויקטור לוי

המטיילים מיטבי הלכת מ-Infinidat. צילום: ויקטור לוי

לחלק א' לחצו כאן.

חוויית חורף מדברית עם Infinidat – חלק ב' Reviewed by on . Infinidat הזמינה באחרונה את כ-400 עובדיה מישראל ומ-EMEA לשלושה ימים של חוויית חורף מדברית בים המלח. דיילי ציפי, שהוזמנה לסקר את החוויה ולקחת בה חלק, התמקמה עם ה Infinidat הזמינה באחרונה את כ-400 עובדיה מישראל ומ-EMEA לשלושה ימים של חוויית חורף מדברית בים המלח. דיילי ציפי, שהוזמנה לסקר את החוויה ולקחת בה חלק, התמקמה עם ה Rating: 0

הגיבו


!!!!