תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » RBS Projects והטכניון סוגרים את שנת הלימודים

דיילי ציפי


RBS Projects והטכניון סוגרים את שנת הלימודים

מאת 9 באוגוסט 2017, 14:38 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אנשי RBS Project והיחידה ללימודי חוץ של הטכניון סיימו באחרונה את שנת הלימודים האקדמית – השנה החמישית שבה משתפים שני הגופים פעולה. במסגרת השותפות הוכשרו עד עתה אלפי משתתפים בקורסי ניהול הפרויקטים השונים.

הסטודנטים שסיימו השנה מצטרפים ל-20 אלף שלמדו בקורסי ניהול הפרויקטים שהועברו על ידי החברה – כך מסר המנכ"ל שלה, שי שרגל. שרגל שימש במשך למעלה מעשור כנשיא העמותה לניהול פרויקטים בישראל ועל פועלו זה זכה בעיטור היוקרתי PMI Distinguished Contribution Award.

עוד מדווח המנכ"ל על הרחבת פעילותה של החברה אל מחוץ למדינת ישראל ומוסר ש-״אנחנו קורצים כעת פרי עמל של עשרות שנות פעילות ענפה ומאומצת״.

RBS Projects נותנת ללקוחותיה שירותי ייעוץ וניהול פרויקטים במיקור-חוץ, הקמת מטות ניהול פרויקטים ארגוניים ושירותי PMO, בנוסף למערך ההדרכה הרחב.

דיילי ציפי צפתה, נצפתה וחזרה עם תמונה.

במרכז התמונה: שי שרגל, מנכ״ל RBS Projects

במרכז התמונה: שי שרגל, מנכ״ל RBS Projects

RBS Projects והטכניון סוגרים את שנת הלימודים Reviewed by on . אנשי RBS Project והיחידה ללימודי חוץ של הטכניון סיימו באחרונה את שנת הלימודים האקדמית - השנה החמישית שבה משתפים שני הגופים פעולה. במסגרת השותפות הוכשרו עד עתה א אנשי RBS Project והיחידה ללימודי חוץ של הטכניון סיימו באחרונה את שנת הלימודים האקדמית - השנה החמישית שבה משתפים שני הגופים פעולה. במסגרת השותפות הוכשרו עד עתה א Rating: 0

הגיבו