תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » עם חשב ERP של אמן בנוף הגלילי

דיילי ציפי


עם חשב ERP של אמן בנוף הגלילי

מאת 20 באפריל 2017, 15:38 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

לקוחות חשב ERP מקבוצת אמן התכנסו לא מזמן במלון גליליון שבגליל העליון על מנת לעמוד מקרוב על החידושים והפיתוחים בתוכנה. במסגרת המפגש, הם נחשפו לחשב 360 – מעטפת מבוססת ווב שכוללת BI מובנה וחבילת שירותי ענן מקצה לקצה. האירוע כלל חשיפה של המותג Heshev Cloud Services כאכסניית שירותי ענן לכלל עסקי הלקוח.

בין הכלים מבוססי הענן שהוצגו בפני המשתתפים נכללים ארכיון דיגיטלי, כלי חתימה דיגיטלית וכלי הפצה במייל. בנוסף, הלקוחות נחשפו לכלים של התוכנה כגון סינכרון מלא למערכות ההנדסה, גרסאות עץ מוצר ודיווחים בזמן אמת מרצפת הייצור, שלדברי החברה משלבים חיסכון כספי ותפעולי. כמו כן, הוצג בפניהם סיפור לקוח של הטמעת המערכת בקיבוץ חניתה.

מלבד הנוף המרהיב של אגמון החולה הנשקף מהמלון נהנו האורחים מפינוקי המלון ומהרצאת אורח של הפרשן הבכיר לענייני כלכלה סבר פלוצקר. בין המשתתפים הוגרל אירוח זוגי במלון.

דיילי ציפי צפתה, נצפתה וחזרה עם תמונות.

ניר גולדווסר, מנהל חשב ERP, מעניק את הפרס למנהל התפעול של מפעל ש.צ.פ. צילום: יח"צ

ניר גולדווסר, מנהל חשב ERP, מעניק את הפרס למנהל התפעול של מפעל ש.צ.פ. צילום: יח"צ

צוות חשב ERP. צילום: יח"צ

צוות חשב ERP. צילום: יח"צ

קח מקל, קח תרמיל, בוא עם אמן אל הגליל. צילום: יח"צ

קח מקל, קח תרמיל, בוא עם אמן אל הגליל. צילום: יח"צ

עם חשב ERP של אמן בנוף הגלילי Reviewed by on . לקוחות חשב ERP מקבוצת אמן התכנסו לא מזמן במלון גליליון שבגליל העליון על מנת לעמוד מקרוב על החידושים והפיתוחים בתוכנה. במסגרת המפגש, הם נחשפו לחשב 360 - מעטפת מב לקוחות חשב ERP מקבוצת אמן התכנסו לא מזמן במלון גליליון שבגליל העליון על מנת לעמוד מקרוב על החידושים והפיתוחים בתוכנה. במסגרת המפגש, הם נחשפו לחשב 360 - מעטפת מב Rating: 0

הגיבו


!!!!