תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » רובוטיקה First

דיילי ציפי


רובוטיקה First

מאת 9 באפריל 2017, 15:12 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אירוע הגמר של תחרות הרובוטיקה של ארגון First, שנערך באחרונה בתל אביב, משך אליו רבים מתחומי הטכנולוגיה, ובפרט מתחום הרובוטיקה. בראשם היה דון בוסי, נשיא הארגון העולמי.

בין הבכירים שאותם פגש בוסי באירוע היה אריק מימרן, מנכ"ל קוואלקום (Qualcomm) ישראל. קוואלקום נמנית מאז 2007 עם נותני החסות של התחרות בעולם ובישראל, כחלק מהתוכנית שלה לקידום המדע, הטכנולוגיה, ההנדסה והמתמטיקה (או, בקיצור, ה-STEM) בקרב ילדים ובני נוער.

באליפות ה-13, שהתקיימה בהיכל מנורה מבטחים, השתתפו 45 קבוצות, שהעפילו לגמר מבין 64 קבוצות מרחבי הארץ. הפרס הראשון הוענק לאלופה החדשה: קבוצת תיכון איש שלום מכפר יונה. יצוין ש-11 אלף תלמידים ותלמידות מרחבי ישראל משתתפים בארבע תוכניות שונות של First, המיועדות לגן חובה עד כיתה י"ב, ושמטרתן לעודד אותם לעסוק ברובוטיקה ובטכנולוגיה, ולהעשיר את הידע שלהם בתחומים אלה.

התחרות בישראל התקיימה הודות לסיוע ולשיתוף הפעולה של גורמים שונים, בהם קוואלקום, הטכניון, משרד החינוך, עיריית תל אביב-יפו וצ'ק פוינט (Check Point).

דיילי ציפי צפתה, נצפתה וחזרה עם תמונה.

מימין: אריק מימרן, מנכ"ל קוואלקום ישראל, ודון בוסי, נשיא ארגון First העולמי. צילום: First

מימין: אריק מימרן, מנכ"ל קוואלקום ישראל, ודון בוסי, נשיא ארגון First העולמי. צילום: First

רובוטיקה First Reviewed by on . אירוע הגמר של תחרות הרובוטיקה של ארגון First, שנערך באחרונה בתל אביב, משך אליו רבים מתחומי הטכנולוגיה, ובפרט מתחום הרובוטיקה. בראשם היה דון בוסי, נשיא הארגון הע אירוע הגמר של תחרות הרובוטיקה של ארגון First, שנערך באחרונה בתל אביב, משך אליו רבים מתחומי הטכנולוגיה, ובפרט מתחום הרובוטיקה. בראשם היה דון בוסי, נשיא הארגון הע Rating: 0

הגיבו


!!!!