תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » גאווה ישראלית בברצלונה – גם בעולם המים

דיילי ציפי


גאווה ישראלית בברצלונה – גם בעולם המים

מאת 20 במרץ 2017, 16:10 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

גאווה ישראלית רבה נרשמה בתערוכת המובייל העולמית MWC בברצלונה, שהסתיימה לא מכבר, בדמות הביתן הלאומי שבלט בתערוכה, מרצים ישראליים וחברות שונות שהציגו את מרכולתן.

אחת החברות כחול לבן שהשתתפו בה הייתה SmarTap, שהתחרתה על תואר החברה החדשנית בתחום האינטרנט של הדברים במסגרת תערוכת 4YFN, שהתקיימה בצמוד ל-MWC. היא אמנם לא זכתה במקום הראשון, אבל הגיעה למקום השלישי והמכובד. יתרה מזאת, SmarTap הציגה ביריד, בהיותה חלק מתוכנית ה-IPP של אינטל (Intel).

אסף שאלתיאל, מייסד ומנכ"ל החברה, עלה על הבמה והסביר עלי ועל הטכנולוגיה שלה, שמאפשרת מקלחת חכמה בבית החכם.

המערכת מאפשרת לנהל את זרימת המים במערכת הביתית, לשלוט על הזרם הטמפרטורה במקלחת, ולאתר דליפות ונזילות מהצנרת הביתית. היא עושה את כל זאת בשליטה מהטלפון הנייד או על ידי הפעלה קולית, בעזרת Echo של אמזון (Amazon).

שאלתיאל אמר כי "הטכנולוגיה שפיתחנו מאפשרת ליהנות ממקלחת בטוחה – הגנה מפני כוויות – ולשמור על הצנרת הביתית. היא מאפשרת לנטר את לחץ המים בזמן אמת, למנוע קפיאה של הצנרת בחוץ בשיא החורף, להפעיל טפטוף מבוקר של הצנרת, ולזהות פיצוצים בצנרת או לחץ חריג. אנחנו גאים לקחת חלק בחיבור הבית לאינטרנט".

דיילי ציפי צפתה, נצפתה וחזרה עם תמונה.

אסף שאלתיאל, מייסד ומנכ"ל SmarTap, מרצה בתערוכה בברצלונה. צילום: יח"צ

אסף שאלתיאל, מייסד ומנכ"ל SmarTap, מרצה בתערוכה בברצלונה. צילום: יח"צ

גאווה ישראלית בברצלונה – גם בעולם המים Reviewed by on . גאווה ישראלית רבה נרשמה בתערוכת המובייל העולמית MWC בברצלונה, שהסתיימה לא מכבר, בדמות הביתן הלאומי שבלט בתערוכה, מרצים ישראליים וחברות שונות שהציגו את מרכולתן. גאווה ישראלית רבה נרשמה בתערוכת המובייל העולמית MWC בברצלונה, שהסתיימה לא מכבר, בדמות הביתן הלאומי שבלט בתערוכה, מרצים ישראליים וחברות שונות שהציגו את מרכולתן. Rating: 0

הגיבו


!!!!