ראשי » קהילת ה-IT » היי-טק מינויים » חיים משה מונה לסמנכ"ל ההנדסה של וריאסט סולושנס
חיים משה, סמנכ"ל ההנדסה של וריאסט סולושנס. צילום: יח"צ

חיים משה מונה לסמנכ"ל ההנדסה של וריאסט סולושנס

מאת 12 בפברואר 2017, 12:01 א+ / א- הדפסה הדפסה

וריאסט סולושנס מקבוצת אמן הודיעה על מינויו של חיים משה לסמנכ"ל ההנדסה של החברה. במסגרת תפקידו, הוא יהיה אחראי על הרחבת פעילותה בתחום, שיפור תהליכי עבודה, ניהול פרויקטים והידוק הקשר עם אתרי הפיתוח שלה בחו"ל. למשה ניסיון של מעל 30 שנים בתחום הסמיקונדקטורים בפרט ובטכנולוגיה בכלל. בעברו הוא ייסד ושימש כמנכ"ל Optix, כמנכ"ל ישראל ב-Transwitch ובמספר תפקידי הנדסה וניהול בחברות National Semi ,Scorpio Communication ו-Novanet Semi. למשה תואר ראשון בהנדסה מאוניברסיטת בן גוריון ו-MBA מאוניברסיטת בר אילן.

חיים משה מונה לסמנכ"ל ההנדסה של וריאסט סולושנס Reviewed by on . וריאסט סולושנס מקבוצת אמן הודיעה על מינויו של חיים משה לסמנכ"ל ההנדסה של החברה. במסגרת תפקידו, הוא יהיה אחראי על הרחבת פעילותה בתחום, שיפור תהליכי עבודה, ניהול וריאסט סולושנס מקבוצת אמן הודיעה על מינויו של חיים משה לסמנכ"ל ההנדסה של החברה. במסגרת תפקידו, הוא יהיה אחראי על הרחבת פעילותה בתחום, שיפור תהליכי עבודה, ניהול Rating: 0

אודות מערכת אנשים ומחשבים

מערכת אנשים ומחשבים
קבוצת אנשים ומחשבים היא גוף המדיה הגדול ביותר בישראל לתחומי המיחשוב והטכנולוגיה. הקבוצה הוקמה בתל אביב ומלווה את תעשיית ההיי-טק המקומית מאז 1981. כלי התקשורת שלנו כוללים את InformationWorld – מגזין תעשיית ה-IT הישראלית, פורטל החדשות אנשים ומחשבים, pc.co.il – המספק עדכונים מסביב לשעון על הביצה הטכנולוגית, וכמובן DailyMaily – הניוזלטר היומי שנקרא על ידי כל אנשי המפתח בתעשייה, וקובע את סדר היום בשוק ה-ICT הישראלי. בין אם מדובר ברכישת ענק, בטכנולוגיה חדשה ומסקרנת או בחילופי מנהלים באחת החברות הגדולות – קראתם את זה אצלנו קודם.

הגיבו