תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » היי-טק מינויים » שגיא דודאי מונה לסמנכ"ל בכיר למחקר ופיתוח ב-Vonage
שגיא דודאי, סמנכ"ל בכיר למחקר ופיתוח ב-Vonage. צילום: עדי לם

שגיא דודאי מונה לסמנכ"ל בכיר למחקר ופיתוח ב-Vonage

מאת 7 בפברואר 2017, 16:46 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

שגיא דודאי מונה לתפקיד סמנכ"ל בכיר למחקר ופיתוח בחברת התקשורת האמריקנית Vonage. במסגרת זו, הוא מנהל את כל המו"פ של החברה, כולל את קבוצת הפיתוח של Nexmo, ש-Vonage רכשה לפני כחצי שנה. מבחינת טכנולוגיות, דודאי אחראי על ווב, מובייל, מכשירים, UCCAS ו-API/CPASS. הוא מנהל יותר מ-350 עובדים בבריטניה, ישראל וארצות הברית.

בתפקידו הקודם שימש דודאי מאז 2012 כסמנכ"ל מובייל ב-Vonage. לפני כן הוא היה סמנכ"ל מחקר ופיתוח בסטארט-אפ Fring. באחרונה הוא מונה לסגן נשיא בכיר להנדסת תוכנה ב-Vonage.

במקביל לעבודתו בחברה, דודאי משמש מנטור באוניברסיטת תל אביב עבור יזמים צעירים ובעלי תפקידים בדרגי ביניים בתאגידים. לדודאי תואר ראשון במדעי המחשב מאוניברסיטת תל אביב ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת נורת'ווסטרן בארצות הברית.

שגיא דודאי מונה לסמנכ"ל בכיר למחקר ופיתוח ב-Vonage Reviewed by on . שגיא דודאי מונה לתפקיד סמנכ"ל בכיר למחקר ופיתוח בחברת התקשורת האמריקנית Vonage. במסגרת זו, הוא מנהל את כל המו"פ של החברה, כולל את קבוצת הפיתוח של Nexmo, ש-Vonag שגיא דודאי מונה לתפקיד סמנכ"ל בכיר למחקר ופיתוח בחברת התקשורת האמריקנית Vonage. במסגרת זו, הוא מנהל את כל המו"פ של החברה, כולל את קבוצת הפיתוח של Nexmo, ש-Vonag Rating: 0

הגיבו


!!!!