תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » ערב של יזמות ואקדמיה

דיילי ציפי


ערב של יזמות ואקדמיה

מאת 19 בספטמבר 2016, 12:48 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

בוגרים של אוניברסיטת תל אביב מהעשור האחרון, כולל כאלה שסיימו את לימודיהם בשנה האחרונה, התכנסו לפני ימים אחדים כדי לשמוע על יזמות מפי שניים מבוגריה.

במהלך הערב, שנערך בשיתוף המרכז לפיתוח קריירה, המשתתפים אף הוזמנו להגיש את קורות החיים שלהם לבחינה של מומחים בתחום ולהגיש מועמדות לתפקידים ביאהו (Yahoo).

הדוברים המרכזיים באירוע היו עידו יבלונקה, בוגר הפקולטה לאמנויות של אוניברסיטת תל אביב, דירקטור בכיר ומנהל מרכז הפיתוח של יאהו בתל אביב ובעברו מנכ"ל-מייסד Clarity Ray; ורויטל הנדלר, אף היא בוגרת הפקולטה לאמנויות, מייסדת אול ג'ובס (Alljobs) ושותפה מייסדת של בריזומטר (Breezometer).

סיגלית בן חיון, מנהלת ארגון בוגרי אוניברסיטת תל אביב, אמרה כי "הבוגרים הם קהילה שיש בכוחה – בזכות הכישורים, הכישרונות והיכולות של חבריה – לפעול עבור אחרים, למען מטרה משותפת, להצליח ולשנות".

לדבריה, "בליבם של יבלונקה והנדלר פועמת רוח יזמית ובנפשם נושבת רוח ההצלחה. באנשים כאלה קיימת היכולת לתרום לאלה שנמצאים בתחילת דרכם בעולם העסקי".

דיילי ציפי שלחה את יעל צור שצפתה, נצפתה וחזרה עם תמונה.

מימין: רויטל הנדלר, עידן יבלונקה וסיגלית בן חיון

מימין: רויטל הנדלר, עידן יבלונקה וסיגלית בן חיון

ערב של יזמות ואקדמיה Reviewed by on . בוגרים של אוניברסיטת תל אביב מהעשור האחרון, כולל כאלה שסיימו את לימודיהם בשנה האחרונה, התכנסו לפני ימים אחדים כדי לשמוע על יזמות מפי שניים מבוגריה. במהלך הערב, בוגרים של אוניברסיטת תל אביב מהעשור האחרון, כולל כאלה שסיימו את לימודיהם בשנה האחרונה, התכנסו לפני ימים אחדים כדי לשמוע על יזמות מפי שניים מבוגריה. במהלך הערב, Rating: 0

הגיבו


!!!!