תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » חינוך וטכנולוגיה בכנס Edutech – חלק א'

דיילי ציפי


חינוך וטכנולוגיה בכנס Edutech – חלק א'

מאת 21 בפברואר 2016, 16:01 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מאות מומחים, אנשי מחשוב והוראה, פקדו באחרונה את מרכז האירועים והקונגרסים אווניו בקריית שדה התעופה לרגל כנס Edutech 2016 של אנשים ומחשבים.

המשתתפים האזינו להרצאות מפי מיטב הבכירים בתחום, ובראשם מנכ"לית משרד החינוך, מיכל כהן, ויו"ר הסתדרות המורים, יוסי וסרמן. יוזם הכנס ומוביל התכנים שלו היה אורי בן ארי, נשיא קרן אתנה, שמפעילה את פרויקט מחשב לכל מורה, במסגרתו מחולקים טאבלטים לאלפי מורים מרחבי המדינה.

בין ההרצאות יכולים היו המשתתפים לסייר בדוכנים של חברות שונות שמציעות פתרונות לתחום החינוך, כגון תלת מימד ותוכנות שונות.

דיילי ציפי צפתה, נצפתה, למדה והחכימה – וחזרה עם תמונות.

תלת מימד היה אחד הנושאים המרכזיים שהוצגו בתערוכה שליוותה את הכנס. אחת החברות שהציגה בה הייתה Y-Soft, שהביאה לתצוגה את פתרונותיה הייחודיים למדפסות תלת מימד למוסדות חינוך. בתמונה: סער מזרחי, מנכ"ל השלוחה הישראלית של החברה.


3DPrinting הייתה המציגה הגדולה ביותר של פתרונות הדפסה בתלת מימד בכנס. מגמה זו הולכת ותופסת תאוצה במערכת החינוך בפרט ובשוק הישראלי בכלל.

הביתן של יזמקו, שמזה כ-60 שנים מספקת למערכת החינוך פתרונות תוכנה, חומרה וממשקי לימוד.


גטר
היא ספקית ושותפה ותיקה של מערכת החינוך בפתרונות תוכנה, חומרה ותמיכה במורים ותלמידים.


בנק מסד
הוא תומך ומשתתף קבוע בכנסי Edutech, והוא גם אחד התורמים הגדולים לפרויקט מחשב לכל מורה של קרן אתנה, בראשות אורי בן ארי.

המשך יבוא…

חינוך וטכנולוגיה בכנס Edutech – חלק א' Reviewed by on . מאות מומחים, אנשי מחשוב והוראה, פקדו באחרונה את מרכז האירועים והקונגרסים אווניו בקריית שדה התעופה לרגל כנס Edutech 2016 של אנשים ומחשבים. המשתתפים האזינו להרצאו מאות מומחים, אנשי מחשוב והוראה, פקדו באחרונה את מרכז האירועים והקונגרסים אווניו בקריית שדה התעופה לרגל כנס Edutech 2016 של אנשים ומחשבים. המשתתפים האזינו להרצאו Rating: 0

הגיבו