תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » בין הדוכנים בכנס המולטימדיה השנתי – חלק ב'

דיילי ציפי


בין הדוכנים בכנס המולטימדיה השנתי – חלק ב'

מאת 2 בפברואר 2016, 12:54 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

כנס Multimedia 2016 של אנשים ומחשבים, שנערך באחרונה, משך אליו מאות מומחים בתחום, לקוחות ומתעניינים. בכירים ממיטב החברות בעולם זה הגיעו לכנס, שנערך בשיתוף אתר AVmaster, שהצטרף באחרונה למשפחת אנשים ומחשבים.

לצד הרצאות מרתקות על עולם המולטימדיה, יכולים היו המשתתפים לעבור בין הדוכנים של החברות השונות ולחזות בפיתוחים השונים והחדישים ביותר בתחום המרתק.

דיילי ציפי הסתובבה בין הדוכנים, צפתה, נצפתה וחזרה עם תמונות.


יניר
הציגה בתערוכה בין  היתר את  הפתרונות של ריקו. החברה אף שיגרה לכנס את טנזיל ליאקט, מנהל הפיתוח העסקי שלה, שציין כי תחום המקרנים הוא תחום חדש עבור החברה והבשורה שלה היא מקרני לייזר עם זמן נורה של 20 אלף שעות.


הביתן של סמסונג (Samsung). החברה הציגה תצוגה מרהיבה של קירות וידיאו מרהיבים שמשכו את תשומת הלב של מאות המשתתפים בכנס.


שידורי וידיאו ופרויקטי מולטימדיה חשופים כל כמו דבר לפגיעות והתקפות. Panda הציגה בכנס מגוון פתרונות להצפנה ואבטחה.


גידי רחמים
, יועץ טכנולוגי בכיר ב-Triple-T (משמאל), ודותן שובל, יזם AVmaster, ממובילי התכנים של הכנס, שזכה לשבחים רבים ולתגובות חיוביות.


הביתן של אקסטרון ריכז סביבו מתעניינים רבים, שבאו כדי לשמוע על הטכנולוגיה החדישה בתחום ה-AV-4K, שמתגברת על מגבלות רוחב הפס בכל מה שקשור לשידורי וידיאו. כמו דברים רבים אחרים, הטכנולוגיה הזו החלה לתפוס תאוצה בשוק הביתי ומשם  זלגה לשוק הארגוני.

לחלק א' לחצו כאן.

בין הדוכנים בכנס המולטימדיה השנתי – חלק ב' Reviewed by on . כנס Multimedia 2016 של אנשים ומחשבים, שנערך באחרונה, משך אליו מאות מומחים בתחום, לקוחות ומתעניינים. בכירים ממיטב החברות בעולם זה הגיעו לכנס, שנערך בשיתוף אתר AV כנס Multimedia 2016 של אנשים ומחשבים, שנערך באחרונה, משך אליו מאות מומחים בתחום, לקוחות ומתעניינים. בכירים ממיטב החברות בעולם זה הגיעו לכנס, שנערך בשיתוף אתר AV Rating: 0

הגיבו


!!!!