תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » טלדור מגייסת עובדים בכיף

דיילי ציפי


טלדור מגייסת עובדים בכיף

מאת 21 במאי 2015, 14:05 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

טלדור השיקה סרטון הומוריסטי נוסף לגיוס עובדים בשם "ווטסאפ עם עבודה חדשה?"

הסרטון צולם במשרדי החברה במרכז עזריאלי החדש בחולון, בהשתתפות עובדיה ומנכ"ל טלדור, אריה רימיני.

הסרטון מגיע לאחר הצלחתו של סרטון הגיוס הקודם של טלדור, "בקיצור התקבלתי לעבודה", וממשיך את אסטרטגיית גיוס העובדים באמצעות סרטונים וריאליים ברשת.

לדברי איילת ניצן, סמנכ"לית השיווק של טלדור, "ההון האנושי הוא משמעותי ביותר בהצלחתה של החברה בענף שלנו, וטלדור מציעה מגוון משרות מאתגרות ונחשקות בכל זמן נתון. האסטרטגיה של גיוס עובדים באמצעות סרטוני וידיאו חושפת בפני מחפשי עבודה פרספקטיבה רחבה יותר של החברה. מעבר לתיאור המשרות, אותן ניתן למצוא באתר הבית שלנו או באתרי הדרושים השונים, הסרטונים מאפשרים הצצה למימד החברתי בטלדור. הם משדרים אווירה צעירה ובלתי פורמלית המאפיינת את החברה ומשרתים אותנו בהעברת מסרים מורכבים מאלה המכילים טקסט בלבד. הבחירה בסרטונים הומוריסטיים נועדה לקדם את ההפצה הוויראלית, ובכך להנגיש את הסרטון למועמדים לגיוס בפלטפורמות החברתיות השונות".

דיילי ציפי צפתה, צחקקה ורצה לספר לכמה חבר'ה על המשרות החדשות.

טלדור מגייסת עובדים בכיף Reviewed by on . טלדור השיקה סרטון הומוריסטי נוסף לגיוס עובדים בשם "ווטסאפ עם עבודה חדשה?" הסרטון צולם במשרדי החברה במרכז עזריאלי החדש בחולון, בהשתתפות עובדיה ומנכ"ל טלדור, אריה טלדור השיקה סרטון הומוריסטי נוסף לגיוס עובדים בשם "ווטסאפ עם עבודה חדשה?" הסרטון צולם במשרדי החברה במרכז עזריאלי החדש בחולון, בהשתתפות עובדיה ומנכ"ל טלדור, אריה Rating: 0

הגיבו


!!!!