תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » היי-טק מינויים » מוטי מזרחי מונה לסמנכ"ל פיתוח מערכות בטלדור
מוטי מזרחי, סמנכ"ל פיתוח מערכות בטלדור

מוטי מזרחי מונה לסמנכ"ל פיתוח מערכות בטלדור

במסגרת תפקידו אחראי מזרחי על פיתוח פתרונות התוכנה של החברה והוצאתם לפועל כחלק מפרויקטים בכל סדרי הגודל

מאת 27 בינואר 2015, 11:28 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

טלדור הודיעה על מינויו של מוטי מזרחי לתפקיד סמנכ"ל פיתוח מערכות.

במסגרת תפקידו אחראי מזרחי על פיתוח פתרונות התוכנה של החברה והוצאתם לפועל במסגרת פרויקטים בכל סדרי הגודל.

הפרויקטים שנמצאים תחת תחום אחריותו מבוצעים, בין היתר, ברשות לניירות ערך, משרד הביטחון, בתי הדין הרבניים, נציבות הכבאות הארצית, משרד החינוך, משרד הפנים, משרד הרווחה, המרכז למיפוי ישראל, סלקום, פרטנר, Verint, חברת הפחם הלאומית, מקורות, חברת החשמל, רשות שדות התעופה, נמל אילת, סוויספורט ישראל, אוורסייז, עשרות רשויות מוניציפאליות ותאגידי מים.

מזרחי, בן 53, בעל תואר ראשון במתמטיקה ומדעי המחשב מאוניברסיטת בן גוריון, הצטרף לטלדור ב-1988 ומילא בה שורה ארוכה של תפקידים מקצועיים וניהוליים בתחומי הפיתוח, ניתוח וניהול פרויקטים . בתפקידו האחרון הוא שימש כמנהל אגף פיתוח מערכות בחברה.

בית התוכנה של טלדור פועל בסביבה טכנולוגית שעיקרה מבית מיקרוסופט (Microsoft), עם Dynamics XRM ו-SharePoint. הוא מתמחה בנוסף, בין היתר, בפתרונות GIS , מערכות רציפות תפקודית, מערכות לניהול איסוף אשפה WCS ופתרונות נגישות אתרים מבית User 1ST.

מוטי מזרחי מונה לסמנכ"ל פיתוח מערכות בטלדור Reviewed by on . טלדור הודיעה על מינויו של מוטי מזרחי לתפקיד סמנכ"ל פיתוח מערכות. במסגרת תפקידו אחראי מזרחי על פיתוח פתרונות התוכנה של החברה והוצאתם לפועל במסגרת פרויקטים בכל סד טלדור הודיעה על מינויו של מוטי מזרחי לתפקיד סמנכ"ל פיתוח מערכות. במסגרת תפקידו אחראי מזרחי על פיתוח פתרונות התוכנה של החברה והוצאתם לפועל במסגרת פרויקטים בכל סד Rating: 0

הגיבו


!!!!