תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » נפרדים מה-Note?
המכשירים של סמסונג ממשפחת Note ו-Edge: ה-Note 5 (מימין) והגלקסי +S6 Edge

נפרדים מה-Note?

האם סמסונג שוקלת לאחד את סדרות טלפוני הדגל שלה ולהפסיק לייצר את סדרת ה-Note?

מאת 23 ביולי 2018, 14:37 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

סמסונג (Samsung) שוקלת בימים אלה לאחד את סדרות טלפוני הדגל שלה ולהוציא, ככל הנראה, מהתמונה את סדרת ה-Note לאחר ההשקה הקרובה של Galaxy Note 9. ההשקה אמורה להתרחש ב-9 באוגוסט.

המטרה של החברה היא בעצם 'לחסוך' מכשיר לאור ההתקרבות מבחינת תכונות של מכשירי ה-S Plus למכשירי ה-Note וכן בגלל הצורך להקטין הוצאות כיוון שהחברה לא עומדת בציפיות המכירות של מכשירי הדגל שלה.

סומנה כסדרת המכשירים הגדולים של החברה

לפי הדיווחים בעיתונות הכלכלית הקוריאנית, מדובר במהלך שהחברה שוקלת למעשה מאז ההשקה של מכשירי ה-Galaxy S9 ולקראת ההשקה של הדור הבא של מכשירים ה-Galaxy S שאמורה להתרחש בפברואר 2019 בברצלונה, רגע לפני פתיחת MWC.

סיבה אחרת היא שהחברה מתכוונת להשיק במהלך השנה הבאה את טלפונים בעלי מסך מתקפל, וכך בעצם ליצור סדרה חדשה של מכשירי Galaxy.

כאמור אחת הסיבות העיקריות היא להערכה המדווחת היא הקירבה של המכשירים מבחינת תצורה, כולל אותה מערכת על שבב, תצורות מצלמה, ואפילו גודל מסך.

אם בתחילת דרכה סדרת ה-Note סומנה כסדרת המכשירים הגדולים של החברה, עם הפרש משמעותי לעומת מכשירי ה-S, כיום הפער מינימלי. למעשה, ה-S10 Plus אמור להיות עם מסך 6.4 אינץ' והוא יהיה יותר גדול מה-Note 9 שיושק, כאמור, כמה חודשים לפניו בלבד עם מסך 6.38.

לפי הדיווחים מכרה סמסונג במחצית הראשונה של 2018 כ-19.2 מליון יחידות של מכשירי Galaxy S9 וזאת לעומת כ-21.2 מליון יחידות של מכשירי Galaxy S8 במחצית הראשונה של 2017, ירידה של כ-10%, וזה הרבה.

נפרדים מה-Note? Reviewed by on . סמסונג (Samsung) שוקלת בימים אלה לאחד את סדרות טלפוני הדגל שלה ולהוציא, ככל הנראה, מהתמונה את סדרת ה-Note לאחר ההשקה הקרובה של Galaxy Note 9. ההשקה אמורה להתרחש סמסונג (Samsung) שוקלת בימים אלה לאחד את סדרות טלפוני הדגל שלה ולהוציא, ככל הנראה, מהתמונה את סדרת ה-Note לאחר ההשקה הקרובה של Galaxy Note 9. ההשקה אמורה להתרחש Rating: 0

הגיבו