תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » NessPRO תשווק ותיישם את מוצרי אטיוניטי בישראל
NessPRO ואטיוניטי

NessPRO תשווק ותיישם את מוצרי אטיוניטי בישראל

פתרונותיה של אטיוניטי מטפלים בנתונים הנמצאים במערכות שונות בארגון ובענן, בהן מסדי נתונים, מערכות סאפ, מחסני נתונים, Hadoop, מערכות העברת מסרים בזמן אמת כגון Kafka, וכן במערכות מיינפריים

מאת 4 ביוני 2018, 11:34 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

NessPRO תשווק ותיישם בישראל את מוצריה של אטיוניטי, המספקת פתרונות לאינטגרציית נתונים וניהול Big Data. פתרונותיה של אטיוניטי מטפלים בנתונים הנמצאים במערכות שונות בארגון ובענן, בהן מסדי נתונים, מערכות סאפ (SAP), מחסני נתונים, Hadoop, מערכות העברת מסרים בזמן אמת כגון Kafka, וכן במערכות מיינפריים.

"זמינות של נתונים עדכניים היא צורך קריטי של ארגונים רבים על מנת לאפשר שדרוג של ניהול הנתונים ושימוש בפלטפורמות מודרניות למחשוב וניתוח נתונים. הפתרונות של אטיוניטי מבטיחים את זמינות הנתונים בכל עת, כולל העברת Big Data בין דטה סנטרים בתוך הארגון ולענן", אמר איתמר אנקוריון, סמנכ"ל שיווק ופיתוח עסקי בחברה.

"מוצריה של אטיוניטי מאפשרים ביצוע פרויקטים מהיר ביותר בתחום ה-Big Data, כאשר תוך דקות ספורות ניתן לבצע פרויקט ללא כל ידע בתכנות ובהגדרות מורכבות", אמר נסטור כהן, מנהל תחום ניהול נתונים ב-NessPRO. “כלי הרפליקציה של החברה תומכים במספר גבוה ביותר של מקורות מידע, כאשר אין צורך להיעזר בכלי ETL – דבר המונע טעויות וסיבוכים”.

NessPRO תשווק ותיישם את מוצרי אטיוניטי בישראל Reviewed by on . NessPRO תשווק ותיישם בישראל את מוצריה של אטיוניטי, המספקת פתרונות לאינטגרציית נתונים וניהול Big Data. פתרונותיה של אטיוניטי מטפלים בנתונים הנמצאים במערכות שונות NessPRO תשווק ותיישם בישראל את מוצריה של אטיוניטי, המספקת פתרונות לאינטגרציית נתונים וניהול Big Data. פתרונותיה של אטיוניטי מטפלים בנתונים הנמצאים במערכות שונות Rating: 0

הגיבו


!!!!