תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » האם הדייר הבא בביתכם יהיה רובוט?
איפה החדר שלי? אילוסטרציה: Phonlamaiphoto/BigStock

האם הדייר הבא בביתכם יהיה רובוט?

אם תשאלו את אמזון - ייתכן והתשובה תהיה חיובית ● לפי דיווחים, הענקית עובדת על פרויקט חדש שיביא לשלב הבא את העובדה שביומיום אנשים כבר אוהבים ורגילים לתת פקודות לסייעת וירטואלית

מאת 24 באפריל 2018, 12:12 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

האם תהיו מוכנים בשנים הקרובות להכניס רובוט הביתה? באמזון (Amazon) בטוחים שכן.

החברה, כך מתברר לפי דיווחים, עובדת על פרויקט חדש שיביא לשלב הבא את העובדה שביומיום אנשים כבר אוהבים ורגילים לתת פקודות לסייעת וירטואלית.

הפרויקט מכונה Vesta על שם אלת הבית והמשפחה הרומית והוא מתנהל במסגרת Lab216, מעבדת המו"פ של אמזון שאחראית לפיתוח מוצרי הבית החכם של החברה, החל בממירי ה-Fire TV וכלה בקו המוצרים המבוסס על הרמקול החכם Echo.

העלייה הרובוטית

לפי הידוע, הפרויקט כבר מתנהל מספר שנים, אך לאחרונה באמזון החליטו להגביר את קצב העבודה והחברה פרסמה רשימת דרושים ארוכה למדי עבור תפקידים שונים שקשורים לפרויקט. למעשה, לפי דיווחים של יודעי דבר, באמזון כבר מכוונים אל כך שרובוטים צרכניים ראשונים יגיעו לשוק ב-2019.

באמזון סירבו להגיב, והסכימו לומר רק כי מדובר בשמועות ובספקולציות בלבד.

עם זאת, אפשר לשער שברגע שרובוטים ביתיים/צרכניים יגיעו לשוק באמת, אמזון תהיה שם. לפי הערכות של חברת המחקר Research and Markets, שוק הרובוטים הצרכניים אמור להגיע להיקף של 15 מיליארד דולר עד 2023.

האם הדייר הבא בביתכם יהיה רובוט? Reviewed by on . האם תהיו מוכנים בשנים הקרובות להכניס רובוט הביתה? באמזון (Amazon) בטוחים שכן. החברה, כך מתברר לפי דיווחים, עובדת על פרויקט חדש שיביא לשלב הבא את העובדה שביומיום האם תהיו מוכנים בשנים הקרובות להכניס רובוט הביתה? באמזון (Amazon) בטוחים שכן. החברה, כך מתברר לפי דיווחים, עובדת על פרויקט חדש שיביא לשלב הבא את העובדה שביומיום Rating: 0

הגיבו