תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אינטרנט » רוצים למצוא תמונות בגוגל? מעכשיו תזיעו בשביל זה!
גוגל. צילום: rvlsoft/BigStock

רוצים למצוא תמונות בגוגל? מעכשיו תזיעו בשביל זה!

החברה החליטה להסיר את האפשרות לצפות בתמונה באופן מלא ישירות מהחיפוש. כעת כדי לראות את התמונה בגודל ובאיכות מלאה יש לבקר באתר המקורי בו היא מופיעה על ידי לחיצה על הכפתור "למקור"

מאת 19 בפברואר 2018, 11:30 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

גוגל (Google), מבלי הודעה מראש, שינתה את הדרך בה ניתן לצפות בתמונות שמוצאים בחיפושים במנוע החיפוש שלה.

החברה החליטה להסיר את האפשרות לצפות בתמונה באופן מלא ישירות מהחיפוש. כעת כדי לראות את התמונה בגודל ובאיכות מלאה יש לבקר באתר המקורי בו היא מופיעה על ידי לחיצה על הכפתור "למקור".

בנוסף, מתחת לתמונות התחילה להופיע באופן קבוע ההודעה "ייתכן שהתמונות כפופות לזכויות יוצרים", לצד גודל התמונה בפיקסלים. כמו כן הוסרה האפשרות לבצע חיפושים בהתאם לתמונה כדי לנסות לאתר תמונות זהות אך ברזולוציות אחרות.

בגוגל טענו בציוץ שעלה בטוויטר (Twitter) כי המטרה היא "לעזור לחבר בין משתמשים לאתרי אינטרנט שימושיים, כדי שהמשתמשים יוכלו לראות את התמונות בהקשר של אתרי האינטרנט בהם הן נמצאות".

אך במקרה או שלא ,זה קרה כשבוע בלבד לאחר שהיא חתמה על הסכם שותפות עם Getty Image, לפיו היא תוכל להשתמש בתמונות שמסופקים בידי Getty Image – במוצרים ובשירותים שלה.

אחת הבעיות הראשונות עליהן דווח ברשת היא שביותר ממקרה אחד התברר שגוגל משתמשת בחיפוש התמונות שלה בתמונות שנמצאות בזיכרון המטמון בשרתים שלה, והפניה למקור מגלה קישור שכבר לא פעיל, מה שגורם לבזבוז זמן. בנוסף הסרת האפשרות לחיפוש לפי תמונה מקשה גם היא על איתור התמונות המבוקשות באיכות הרצויה.

עם זאת יש לציין שניתן עדיין לבצע לחיצה על תמונות כדי לפתוח אותן בלשונית חדשה בגודל מלא וכן לשמור אותן ישירות לכונן, אבל לא מדובר באותה נוחות עבודה.

רוצים למצוא תמונות בגוגל? מעכשיו תזיעו בשביל זה! Reviewed by on . גוגל (Google), מבלי הודעה מראש, שינתה את הדרך בה ניתן לצפות בתמונות שמוצאים בחיפושים במנוע החיפוש שלה. החברה החליטה להסיר את האפשרות לצפות בתמונה באופן מלא ישיר גוגל (Google), מבלי הודעה מראש, שינתה את הדרך בה ניתן לצפות בתמונות שמוצאים בחיפושים במנוע החיפוש שלה. החברה החליטה להסיר את האפשרות לצפות בתמונה באופן מלא ישיר Rating: 0

תגובות (1)

הגיבו


!!!!