תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » בינת סמך תתפעל את מוקד רשות שוק ההון בחמישה מיליון שקלים
רון ווליכמן, מנכ"ל בינת סמך. צילום: פלי הנמר

בינת סמך תתפעל את מוקד רשות שוק ההון בחמישה מיליון שקלים

מדובר בזכייה במכרז המשך: החברה תתפעל את המוקד לחמש שנים נוספות ● המוקד מטפל בממוצע בכ-50 אלף פניות בשנה

מאת 14 בפברואר 2018, 15:34 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

בינת סמך מקבוצת רד בינת תמשיך לתפעל את מוקד השירות של רשות ההון ביטוח וחיסכון, במהלך חמש השנים הקרובות. היקף ההסכם לא נמסר לפרסום, אולם גורמים בשוק מעריכים אותו בכחמישה מיליון שקלים.

אגף שוק ההון, ביטוח וחיסכון, אחראי על הפיקוח וההסדרה בתחומי השירותים הפיננסיים במדינת ישראל, ובפרט בתחומי הביטוח והחיסכון הפנסיוני. מחלקת סוכנים ויועצים באגף עוסקת בהסדרת תחום הפצת מוצרי ביטוח פנסיה וגמל. כמו כן, עוסקת המחלקה ברישוי העוסקים בהפצת המוצרים בתחומים אלו, משמע – סוכני ביטוח, משווקים פנסיוניים ויועצים פנסיוניים, וכן באכיפת החוקים, התקנות והחוזרים החלים עליהם.

היחידה לפניות הציבור עוסקת בקבלה ובבירור של תלונות הציבור על כלל הגורמים המפוקחים על ידי האגף: חברות ביטוח, קרנות פנסיה, קופות גמל, סוכני ביטוח, משווקים פנסיוניים ויועצים פנסיוניים. המוקד אותו תפעלה ותמשיך לתפעל בינת סמך, מטפל בממוצע בכ-50 אלף פניות בשנה.

להעניק את השירות הטוב והמקצועי בישראל

לדברי רון ווליכמן, מנכ"ל בינת סמך, "עובדי ומנהלי מוקדי השירות של החברה שמים דגש על מתן שירות מקצועי, תוך אדיבות, רגישות ודיסקרטיות המאפיינים את מדיניות החברה".

"רשות שוק ההון ניהלה הליך בחירה מקצועי ושקוף, ועשתה שימוש במיטב המנהלים מתחומי השירות ברשות וביועצים מובילים בתחום מוקדי השירות, כדוגמת אורית לפק מסנסקום. אנו מתחייבים להמשיך להעניק לרשות את השירות הטוב והמקצועי בישראל".

יצוין כי מוקד מיצוי זכויות ניצולי שואה, אותו מפעילה בינת סמך, זכה באחרונה בפעם השנייה ברציפות, באות רשות התקשוב הממשלתי – כמוקד הממשלתי הטוב ביותר.

בנובמבר 2016 היה אירוע היסטורי-רגולטורי בשוק ההון המקומי: רשות שוק ההון ביטוח וחיסכון נפרדה ממשרד האוצר – לאחר שעד אז הייתה חלק ממנו, והפכה ליחידה ממשלתית עצמאית ונפרדת, בדומה לרשות ני"ע והרשות להגבלים עסקיים.

בראש הרשות עומדת דורית סלינגר, הממונה על שוק ההון, ביטוח וחיסכון, שמכהנת בתפקידה מאז ספטמבר 2013. המהלך הגביר את העצמאות של הפיקוח על הביטוח ועל שוק ההון. הפיכת הרשות לעצמאית יצרה גוף פיקוחי בעל מוטת כנפיים רגולטוריות גדולה יותר מזו שהייתה לאגף באוצר. ברשות כ-200 עובדים, שהיו עובדי אגף שוק ההון באוצר, שעברו לרשות החדשה. הקמת הרשות נעשתה בהתאם לשינוי שנעשה בחוק הפיקוח על הביטוח.

בינת סמך תתפעל את מוקד רשות שוק ההון בחמישה מיליון שקלים Reviewed by on . בינת סמך מקבוצת רד בינת תמשיך לתפעל את מוקד השירות של רשות ההון ביטוח וחיסכון, במהלך חמש השנים הקרובות. היקף ההסכם לא נמסר לפרסום, אולם גורמים בשוק מעריכים אותו בינת סמך מקבוצת רד בינת תמשיך לתפעל את מוקד השירות של רשות ההון ביטוח וחיסכון, במהלך חמש השנים הקרובות. היקף ההסכם לא נמסר לפרסום, אולם גורמים בשוק מעריכים אותו Rating: 0

הגיבו


!!!!