תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » הנהלות ברודקום וקוואלקום ייפגשו כדי לדון בהצעת הרכישה הבלתי-נגמרת
האם המגעים יסתיימו בלחיצת ידיים? צילום אילוסטרציה: Prathan, BigStock

הנהלות ברודקום וקוואלקום ייפגשו כדי לדון בהצעת הרכישה הבלתי-נגמרת

ברודקום אמרה כי תוסיף לחוזה סכום של שמונה מיליארד דולר, אם בסופו של דבר ועדת ההגבלים העסקיים לא תאשר את העסקה שתהפוך את ברודקום לאחת מיצרניות השבבים הגדולות בעולם

מאת 12 בפברואר 2018, 14:48 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

ההנהלות של ברודקום (Broadcom) וקוואלקום (Qualcomm) ייפגשו בעוד יומיים לראשונה באופן ישיר כדי לדון בהצעת המחיר המעודכנת שהגישה ברודקום לרכישת יצרנית המעבדים.

כזכור ברודקום שיפרה לאחרונה את הצעת המחיר שלה ל-121 מיליארד דולר, תוך שהיא מציינת שזו ההצעה הטובה ביותר שהיא יכולה לתת, וגם האחרונה שהיא מתכוונת לתת.

ברודקום לחצה לקיים את הפגישה עוד בסוף השבוע האחרון אך נענתה בקשת קוואלקום לדחות אותה במספר ימים, עד ליום ד' הקרוב כאמור, והיא הוסיפה שהיא מוכנה להוסיף לחוזה סכום של שמונה מיליארד דולר שיועבר לקוואלקום אם בסופו של דבר ועדת ההגבלים העסקיים לא תאשר את העסקה שתהפוך את ברודקום לאחת מיצרניות השבבים הגדולות בעולם, במיוחד בכל מה שקשור לטלפוניה.

בינתיים שתי החברות גם מתכוננות לישיבת בעלי המניות של קוואלקום שאמורה להתרחש ב-6 במרץ, התכוננות שכוללת ישיבות עם משרדי ייעוץ. ברודקום ממשיכה להפעיל לחץ אגרסיבי כשיחד עם חלק מבעלי המניות של קוואלקום היא דורשת להחליף את חבר המנהלים הנוכחי בטענה שהוא פוגע בזכותם של בעלי המניות להרוויח.

כמו כן, היועצים של ברודקום בהיבט של ההיתכנות למונופול, הודיעו שהם מכינים מסמכים על פיהם החברה תהיה מוכנה לוותר על חלקים של קוואלקום, ולמכור אותם לחברות אחרות כדי למנוע את בעיית ההגבלים האפשרית, כשמדובר בחטיבת המודמים האלחוטיים וכן ביחידה שמייצרת את שבבי ה-RF עבור טלפונים.

הנהלות ברודקום וקוואלקום ייפגשו כדי לדון בהצעת הרכישה הבלתי-נגמרת Reviewed by on . ההנהלות של ברודקום (Broadcom) וקוואלקום (Qualcomm) ייפגשו בעוד יומיים לראשונה באופן ישיר כדי לדון בהצעת המחיר המעודכנת שהגישה ברודקום לרכישת יצרנית המעבדים. כזכ ההנהלות של ברודקום (Broadcom) וקוואלקום (Qualcomm) ייפגשו בעוד יומיים לראשונה באופן ישיר כדי לדון בהצעת המחיר המעודכנת שהגישה ברודקום לרכישת יצרנית המעבדים. כזכ Rating: 0

הגיבו