תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » רואים 6/6: סמסונג השיקה פתרון מצלמות כפולות להמונים
רואים כפול. אילוסטרציה: peshkov/BigStock

רואים 6/6: סמסונג השיקה פתרון מצלמות כפולות להמונים

מדובר בפתרון משולב של חומרה ותוכנה, עם אלגוריתם מתאים, שלפי החברה יביא תכונות שמוצאים בעיקר בשוק הפרמיום של הטלפונים - גם אל שוק הביניים ושוק הכניסה

מאת 7 בפברואר 2018, 14:44 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

סמסונג (Samsung) הכריזה על פתרון חדש של מצלמות כפולות עבור יצרניות טלפונים חכמים. מדובר בפתרון משולב של חומרה ותוכנה, עם אלגוריתם מתאים, שלפי החברה יביא תכונות שמוצאים בעיקר בשוק הפרמיום של הטלפונים גם אל שוק הביניים ושוק הכניסה.

הפתרון החדש, שמכונה על ידי סמסונג ISOCELL Dual אמור להקל על יצרניות לשלב במכשירים שלהן יכולות כמו יכולת מיקוד מחדש, יכולת שמאפשרת התמקדות חדה במושא הצילום תוך טשטוש הרקע, וכן יכולת לבצע צילומים איכותיים יותר בתנאי תאורה חשוכים.

לפי החברה זו הפעם הראשונה שמוצע פתרון שלם של אלגוריתם יחד עם חיישנים מתאימים, מה שיקל על תהליך המיטוב, יקצר אותו ויוזיל אותו לטובת היצרניות, ויאפשר להן להציע את היכולות ללא שימוש בשבב ייעודי נוסף לצורך עיבוד תמונה.

סמסונג תציע את הפתרון שלה בשני טעמים. אחד שממוקד ביכולת המיקוד מחדש, אלגוריתם שיוצמד לחיישנים בגודל של 13 ו-5 מגה-פיקסלים, ואחד שממוקד ביכולת צילום בתנאי תאורה גרועים במיוחד עם שני חיישני 8 מגה-פיקסל. סמסונג גם כך היא אחת מיצרניות החיישני הצילום המובילות בתחום.

רואים 6/6: סמסונג השיקה פתרון מצלמות כפולות להמונים Reviewed by on . סמסונג (Samsung) הכריזה על פתרון חדש של מצלמות כפולות עבור יצרניות טלפונים חכמים. מדובר בפתרון משולב של חומרה ותוכנה, עם אלגוריתם מתאים, שלפי החברה יביא תכונות סמסונג (Samsung) הכריזה על פתרון חדש של מצלמות כפולות עבור יצרניות טלפונים חכמים. מדובר בפתרון משולב של חומרה ותוכנה, עם אלגוריתם מתאים, שלפי החברה יביא תכונות Rating: 0

הגיבו