תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » איטרניטי למען בעלי החיים הנטושים
אסף בר, מנכ"ל איטרניטי, עם חלק מהארגזים שנאספו עבור בעלי החיים הנטושים. צילום: יח"צ

איטרניטי למען בעלי החיים הנטושים

עובדי החברה תרמו עשרות ארגזים עם שמיכות, סדינים ומוצרים מחממים עבור בעלי חיים נטושים המצויים בכלביות ובעמותות

מאת 6 בפברואר 2018, 16:20 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

עשרות ארגזים עם שמיכות, סדינים ומוצרים מחממים נוספים נתרמו על ידי עובדי איטרניטי מקבוצת אמן, שותפיה העסקיים וספקיה, עבור בעלי חיים נטושים המצויים בכלביות ובעמותות.

מבצע האיסוף שהתפרס על פני חמש נקודות איסוף ברחבי הארץ ונמשך במהלך החודש האחרון, התקיים בשיתוף מיזם שמיכה לשמחה שהוקם לפני כשנתיים בידי שני תאומים, בני 13.5 בלבד – אורי ויהונתן במטרה לגייס מוצרים מחממים לבעלי חיים נטושים, ועד כה רתמו השניים מאות בני אדם מכל רחבי הארץ לתרום למיזם החשוב.

לדברי אסף בר, מנכ"ל איטרניטי, "הפעילות תואמת את ה-DNA של איטרניטי ועובדיה מאז היווסדה, הרואה בקידום פרויקטים למען בעלי חיים ואוכלוסיות נזקקות ערך עליון".

"המיזם הנוכחי לא נועד בכדי להחליף את אימוץ בעלי החיים, אך כדי לייצר בעבורם סביבה חמה עד שימצא להם בית חם, וברצוני להודות לכל העובדים, השותפים והספקים על ההירתמות החשובה. תודה מיוחדת לשני הילדים המקסימים, אורי ויהונתן, על המיזם יוצא הדופן".

איטרניטי למען בעלי החיים הנטושים Reviewed by on . עשרות ארגזים עם שמיכות, סדינים ומוצרים מחממים נוספים נתרמו על ידי עובדי איטרניטי מקבוצת אמן, שותפיה העסקיים וספקיה, עבור בעלי חיים נטושים המצויים בכלביות ובעמות עשרות ארגזים עם שמיכות, סדינים ומוצרים מחממים נוספים נתרמו על ידי עובדי איטרניטי מקבוצת אמן, שותפיה העסקיים וספקיה, עבור בעלי חיים נטושים המצויים בכלביות ובעמות Rating: 0

הגיבו