תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » האם מיקרוסופט תקפל את הטאבלט הבא שלה היישר לתוך הכיס?
דברים טובים באים באריזות קטנות. אילוסטרציה: Richman21/BigStock

האם מיקרוסופט תקפל את הטאבלט הבא שלה היישר לתוך הכיס?

על פי דיווחים, הענקית מפתחת תחת שם הקוד Andromeda - טאבלט מתקפל לשניים, אשר יגיע לשוק תחת המותג Surface של החברה

מאת 29 באוקטובר 2017, 16:06 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

דיווחים שהופיעו ברחבי הרשת מעלים שמיקרוסופט (Microsoft) מפתחת, תחת שם הקוד "אנדרומדה" (Andromeda), טאבלט מתקפל לשניים.

הטאבלט, שיגיע לשוק תחת המותג Surface של החברה, יתקפל לגודל שיאפשר להכניס אותו לכיס. עם זאת, אנשים שמכירים את הפרויקט מקרוב מציינים שאין בכוונתה של מיקרוסופט להצטרף מחדש לשורת יצרניות הטלפונים, אלא מדובר בטאבלט לכל דבר ועניין.

מערכת ההפעלה של הטאבלט תהיה Windows 10 אבל סביב שילוב של Windows Core OS יחד עם CShell שיאפשרו לנצל את המכשיר כטאבלט מצד אחד, וכמסך מתקפל מצד שני.

אחד ההיבטים המרכזיים של המכשיר החדש אמור להיות תמיכה מקיפה ומורחבת בשימוש בעט אלקטרוני בטכנולוגיית הדיו האלקטרונית, עם דגש על יישומים שיכולים לנצל את הכתיבה הידנית על המסך, כמו OneNote של מיקרוסופט עצמה. בנוסף, המעבד שיהיה בתוך המכשיר יהיה מבוסס על הטכנולוגיה של ARM, מה שאומר שהיישומים שיהיו ניתנים להתקנה ולהרצה יגיעו מ-Microsoft Store בלבד.

בכל מקרה, הטאבלט המתקפל לא יגיע לשוק לפני 2018, ומניסיון העבר של מיקרוסופט עם פרויקט דומה, שכונה Microsoft Courier, לא בטוח שהוא יבשיל לכדי מכשיר מסחרי.

האם מיקרוסופט תקפל את הטאבלט הבא שלה היישר לתוך הכיס? Reviewed by on . דיווחים שהופיעו ברחבי הרשת מעלים שמיקרוסופט (Microsoft) מפתחת, תחת שם הקוד "אנדרומדה" (Andromeda), טאבלט מתקפל לשניים. הטאבלט, שיגיע לשוק תחת המותג Surface של ה דיווחים שהופיעו ברחבי הרשת מעלים שמיקרוסופט (Microsoft) מפתחת, תחת שם הקוד "אנדרומדה" (Andromeda), טאבלט מתקפל לשניים. הטאבלט, שיגיע לשוק תחת המותג Surface של ה Rating: 0

הגיבו