תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » דברים טובים באים באריזות קטנות
Notin ,Pronounce ו-Hurry

אפליקציה אחת בשבוע

דברים טובים באים באריזות קטנות

מכירים את האפליקציות שמציעות פשוט רק דבר אחד בלבד? כנראה שלא, כי מטבען הן נופלות בין הכיסאות - גם אם הן שימושיות, כביכול אין בהן מספיק "בשר" כדי שיהיו ראויות לסקירה ● אז לא עוד!

מאת 14 בספטמבר 2017, 10:56 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

כמות האפליקציות החדשות שמגיעות לשוק, ומכל צדדיו של השוק, אינה בדיוק ניתנת לכימות. בממוצע ובדיעבד אפשר אולי לספר, אבל בכל מקרה, אין כמעט יום שעובר בלי אפליקציות שמועלות ל-Google Play, ל-AppStore, וזה עוד לפני שלוקחים בחשבון אתרים שבהם ניתן למצוא קבצי בטא של אפליקציות, שגם הן ניתנות להתקנה יחסית בקלות – לפחות במכשירים שמבוססים על אנדרואיד.

אבל לא כל האפליקציות עשירות באפשרויות. יש כאלה שמציעות דבר אחד, פשוט יותר או פחות, ואפליקציות כאלו מטבען, לפחות מנקודת המבט של המדור הזה, נופלות בין הכיסאות. גם אם הן שימושיות, אין בהן מספיק "בשר" כדי שיהיו ראויות לסקירה, בוודאי אם רוצים שהיא תהיה יותר ארוכה משש שורות ומחצה.

אז הנה מעשה. לשם שינוי המדור הפעם יוקדש לכמה אפליקציות קטנות, אך שימושיות, כמובן לפחות לדעתו של כותב שורות אלו.

לומר זאת נכון

Pronounce היא אפליקציה שיכולה לעזור בעיקר עבור אלו שמרבים לנסיעות לחוץ לארץ ורוצים להיות נחמדים וללמוד איך מבטאים נכון כמה מילים בשפת המקום.

האפליקציה קלה מאוד לשימוש. פשוט כותבים את המילה שרוצים לשמוע את ההגיה הנכונה שלה ולוחצים על הכפתור. אפשר לשמוע את מה שכותבים כמה פעמים שרוצים, ואפשר גם לשתף את זה עם חברים. האפליקציה תומכת בכמה וכמה שפות, לא רק באנגלית. אפשר ללמוד ולשמוע הגיה של מילים גם בסינית, יפנית, פורטוגזית ברזילאית, איטלקית, הולנדית ועוד.

האפליקציה גם שומרת היסטוריה של המילים שנכתבו כדי להישמע, כך שקל לחזור ולשנן. וחוץ מזה, זו גם יכולה להיות אפליקציה משעשעת למדי. נסו איך אומרים Vos makht ir בקוריאנית או הודית.

להורדה מ-Google Play, לחצו כאן.

תזכורות מהירות ולא מציקות

בדיוק פגשתם ברחוב מישהו שחשבתם להרים לו טלפון זריז, משהו לבדיקה לא מחייבת. ואולי בדיוק נתנו לכם טלפון של מי שאולי תהפוך לעוזרת בית חדשה, אבל לפני שתצרפו אותה לרשימה שלכם אתם צריכים שהיא קודם כל תגיד כן. ואולי ראיתם משהו בפרסומת על אוטובוס שעבר שגרם לכם לחשוב שאולי שווה לבדוק את זה.

בקיצור יש הרבה מאוד סיבות לכתוב תזכורות קטנות שהן לא ברומו של עולם, אבל בכל זאת כדאי לרשום אותן, אבל בלי שהן יהפכו למטרד אתראות מציק, וגם בלי לכלול אותן באיזו אפליקציה כבדה או אחרת בה משתמשים לדברים החשובים באמת.

Notin היא אפליקציה קטנטנה באמת שמאפשרת לכתוב תזכורות ופתקים קטנים ולא ממש מחייבים, כאלה שרוצים לזכור אבל, כאמור, באופן שלא יציק. אחרי שכותבים את הטקסט, וזה יכול להיות כל טקסט, פשוט לוחצים על סמן הפלוס וזהו.

ואיפה הן נשמרות? זה הזמן לספר שהשם הזה, Notin הוא שילוב של Note עם Notification. זה אומר שההודעות נשמרות כאתראות, אבל זהו, הן פשוט שם. בכל פעם שתגררו את האצבע מקצה המסך העליון מטה, אתם תראו אותן, עד שתמחקו. וזהו. פשוט פשוט ולעניין.

להורדה מ-Google Play, לחצו כאן.

סופרים לאחור עד לאירוע

גם Hurry, בגדול, היא סוג של אפליקציית תזכורות, אבל לא ממש. המטרה שלה היא לאפשר למשתמשים להכין שעוני ספירה לאחור לכל אירוע שרוצים, ובעצם ליצור – והנה סגירת הלולאה – מונה לתזכורת מסוימת ומדויקת.

כשנכנסים לאפליקציה לוחצים על סמן הפלוס ומגדירים את השעון על ידי קביעת שם, קביעת סוג אירוע, קביעת תאריך ושעה ואפילו אפשר להגדיר את מיקום ההתרחשות ותמונת רקע.

קל מאוד להגדיר את "השעונים" הללו, קל מאוד לשנות את ההגדרות שלהן, ואפשר להכין כמה וכמה שעונים שיספרו לאחור ביחד. האפליקציה הזו זה כלל לא מציקה, וההתראות מופיעות רק ברגע האמת, אבל תמיד אפשר להיכנס לאפליקציה כדי לראות כמה זמן נותר עבור על אתראה.

האפליקציה גם שומרת היסטוריה של התראות, ואפילו ממשיכה למנות את הזמן שעבר מאז שהן בוצעו.

להורדה מ-Google Play, לחצו כאן.

דברים טובים באים באריזות קטנות Reviewed by on . כמות האפליקציות החדשות שמגיעות לשוק, ומכל צדדיו של השוק, אינה בדיוק ניתנת לכימות. בממוצע ובדיעבד אפשר אולי לספר, אבל בכל מקרה, אין כמעט יום שעובר בלי אפליקציות כמות האפליקציות החדשות שמגיעות לשוק, ומכל צדדיו של השוק, אינה בדיוק ניתנת לכימות. בממוצע ובדיעבד אפשר אולי לספר, אבל בכל מקרה, אין כמעט יום שעובר בלי אפליקציות Rating: 0

הגיבו


!!!!