תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » א.מ.ת בר-מור תשווק את פתרון האחסון של Infinidat
אורן ישרים, מנהל פעילות אזורי ישראל ואפריקה ב-Infinidat. צילום: פלי הנמר

א.מ.ת בר-מור תשווק את פתרון האחסון של Infinidat

החברה תשווק ללקוחות אנטרפרייז את גרסה 3.0 האחרונה של InfiniBox, וצופה הכנסות של עד 20 מיליון שקלים בשנה

מאת 13 בספטמבר 2017, 14:39 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

א.מ.ת בר-מור מערכות תשווק ותטמיע את פתרון האחסון של Infinidat, בעיקר בשוק האנטרפרייז. החברה, המתמחה בשוק האנטרפרייז, תשווק את הפתרון בין היתר ללקוחות מענפי הבנקאות, הביטוח, שרותי הבריאות והקמעונות.

יצוין כי א.מ.ת בר-מור תשווק את InfiniBox, פתרון הדגל של Infinidat, תבצע פרויקטי הטמעה בסביבות שרתים ובסביבות וירטואליות, כמו גם רפלקציות מאתרים ראשיים, ותתכנן אתרי התאוששות מאסון. מהחברה נמסר כי היא מתעתדת להגדיל את הפעילות של InfiniBox גם בתחום הענן, באמצעות זרוע העננים שלה, 2Cloud4.

גרסה 3.0 האחרונה של InfiniBox כוללת, על פי החברה, יכולות גידול של נפחי פטה-בייט אפקטיביים מרובים במסד נתונים בודד, מהירות גבוהה יותר מביצועי All-flash לעומסי עבודה בעולם האמיתי, פשטות שימוש ותמחור משתלם יותר יחסית למערכות אחסון מסורתיות.

לפי הצפי של א.מ.ת, שמטפלת ביותר מ-150 ארגוני אנטרפרייז בישראל, נפח העסקאות שלה בעקבות הסכם זה יגיע לטווח של 15-20 מיליון שקלים במהלך השנה הקרובה.

אסף דוד, מנכ"ל א.מ.ת בר-מור מערכות, אמר כי "InfiniBox מציג ביצועים, אמינות, גמישות ונפחי אחסון שעולים לאין שיעור על המתחרים, ובעלות משתלמת. מסיבה זאת אנחנו מאמינים מאד בשיתוף הפעולה וצופים כי הוא יניב פעילות ענפה לשני הצדדים".

לדברי אורן ישרים, מנהל פעילות אזורי ישראל ואפריקה ב-Infinidat, "לא.מ.ת בר-מור ניסיון בהובלת פרויקטים בעולמות האנטרפרייז והיא משלימה את הנוכחות שלנו בעולמות אלה. אנחנו משוכנעים ששיתוף הפעולה יגדיל משמעותית את מספר הלקוחות שלנו".

א.מ.ת בר-מור תשווק את פתרון האחסון של Infinidat Reviewed by on . א.מ.ת בר-מור מערכות תשווק ותטמיע את פתרון האחסון של Infinidat, בעיקר בשוק האנטרפרייז. החברה, המתמחה בשוק האנטרפרייז, תשווק את הפתרון בין היתר ללקוחות מענפי הבנק א.מ.ת בר-מור מערכות תשווק ותטמיע את פתרון האחסון של Infinidat, בעיקר בשוק האנטרפרייז. החברה, המתמחה בשוק האנטרפרייז, תשווק את הפתרון בין היתר ללקוחות מענפי הבנק Rating: 0

הגיבו


!!!!